Komise pro bezpečnost silničního provozu

předseda:
SKÁCEL Roman (HPH)

místopředseda:
Ing. LANKOČÍ Jiří (ČSSD)   

členové:                   
VESELÝ Jan (ANO 2011)

Ing. CHLOPECKÝ Jakub (ANO 2011)

Bc. KAPITÁNOVÁ Lenka, DiS. (ČSSD)

DOŠLÍK Emanuel (HPH)

Ing. JURČO Dominik (KDU-ČSL/STAN)

ČECH Martin (KDU-ČSL/STAN)

(KSČM)

KOSTELECKÝ Petr (ODS)

Ing. RÉDROVÁ Jana (Piráti)

tajemník:
KRPCOVÁ Iva

Jednacím dnem komise byla stanovena středa od 17.00 hod.

Termíny jednání komise v roce 2019

- 09.01.2019 v 17.00 hod.

- 20.02.2019 v 17.00 hod.

- 20.03.2019 v 17.00 hod.

- 15.05.2019 v 17.00 hod.

- 26.06.2019 v 17.00 hod.