Napsali nám

Děkovný dopis ze dne 9.3.2020

 
Děkovný e-mail ze dne 2.6.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou velmi poděkovat strážníkovi městské policie s číslem 082, za pomoc, kterou mi dne 2.6.2019 kolem 20.45 hod., poskytl v mé svízelné situaci. Když jsem jej oslovila a požádala o pomoc s mým vozidlem, byl velice vstřícný a ochotný. Ještě jednou velké díky!!!

Petra Světlíková
 

Děkovný e-mail ze dne 26.5.2019

Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat za excelentní vystoupení Vašich psovodů a jejich svěřenců na akci"Den pro rodinu" v Multigeneračním centru Lučina v Havířově. Stejně jako minulý rok, bylo jejich vystoupení skutečným tahákem. Lidi byli nadšeni a my rovněž. Ještě jednou tedy moc děkujeme a vyřiďte prosím ještě jednou náš veliký dík i vlastním aktérům. Byli skutečně skvělí :)

S pozdravem
Mgr. Hana Vlhová
programová koordinátorka Centra Lučina
 

Děkovný dopis ze dne 8.7.2018
Dobrý den,
čas velice rychle plyne. Je to už druhý měsíc od akce v Lučině, a já se až nyní dostávám k tomu, abych touto cestou moc poděkovala za účast psovodů městské policie a jejich čtyřnohých přátel. Jednoznačně to bylo jedno z nejsledovanějších vystoupení :) Bylo to skutečně úžasné a všichni byli moc milí a vstřícní. Prosím, vyřiďte mnoho díků od nás organizátorů i od mnoha účastníků. Velmi si spolupráce s MP vážíme a budeme se těšit na další spolupráci.

S přáním všeho dobrého - koordinátor Senior asistent

 
Děkovný dopis ze dne 5.6.2018

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat jménem dětí a pedagogů naší mateřské školy za úžasnou akci, kterou každým rokem pořádáte pro děti mateřských škol u příležitosti jejich svátku. Pro děti je to neopakovatelný zážitek vidět všechnu techniku na vlastní oči a moci si vše osahat. Děti byly nadšené, počasí přálo a všichni účastníci všech složek byli příjemní, vstřícní a usměvaví. Moc si ceníme Vaší práce a přejeme hodně úspěchů do dalších let

Děkuji a jsem s pozdravem Kysucká Ingrid, ředitelka MŠ
Mateřská škola Havířov - Město
Puškinova 7a/908

 

Děkovný dopis ze dne 3.5.2018

 

20180509_085900.jpg

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Děkovný dopis ze dne 9.2.2018
podkovn.jpg

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Děkovný dopis ze dne 1.1.2018
Dobrý den, dne 1.1.2018 v 11 hod. dostala dcera neočekávaně zprávu že se musí vrátit zpět do Prahy kde má trvalé bydliště. Po silvestrovské noci jsme si nebyli jisti jestli je schopna řídit vozidlo. Navíc naše nervozita gradovala když jsme vyčerpali téměř všechny možnosti jak zjistit ev. množství zbytkového alkoholu v krvi /nemocnice, policie čr., zakoupení testeru/. Jako poslední možnost jsme se obrátili na Městskou policii v Havířově Karvinská 1a - k našemu velkému překvapení jsme se setkali s velkým pochopením a vstřícností. Téměř okamžitě přijela hlídka, která provedla vše potřebné a po ujištění že zbytkový alkohol je 0 mohla dcera v naprostém klidu odjet. Zdánlivě malá pomoc ale pro nás znamenala opravdu hodně. Chtěl bych tímto upřímně poděkovat všem zúčastněným. Děkuji.
 
Děkovný dopis ze dne 17.7.2017
podkovn_obana.jpg

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Děkovný dopis ze dne 13.1.2017
dopis_16.jpg

Děkovný email ze dne 21.12.2016

Vážení,

v návaznosti na váš email ze sekretariátu MP Havířov chci touto cestou poděkovat MP Havířov, především zaměstnancům MP z okrsku na ul. Balzacova, za řešení problematické situace týkající se volného pohybu psů v okolí ulice Přímá v Havířově-Podlesí.
Velice si vážím svědomité práce policistů při kontrolní činnosti a těší mne fakt, že individuální problémy obyvatel nejsou v našem městě nikomu lhostejné.

S přáním poklidných svátků vánočních a všeho dobrého v roce 2017


Děkovný email ze dne 19.12.2016

Dobrý den,
moc bych chtěla pochválit jednání strážníků Městské policie v Havířově, a to přesto, že jsem se ve dvou případech nechtíc ocitla v roli nezbedného kverulanta, který byl pokárán ... a jednou jsem si tu nevěděla rady. V Havířově pobývám teprve měsíc a kousek. Je to pro mě milé město, se kterým se zatím pořád ještě seznamuji, a to bohužel nechtíc i chybami. Děkuji proto za velice tolerantní přístup zdejších strážníků, kteří úplně do puntíku naplňují heslo, které jsem si před chvilkou přečetla na Vašich webových stránkách: Jsme služba občanům Havířova. Velice si vážím toho, že se ke mně strážníci nechovali represivně, ale výchovně. Nechci působit ve svém novém prostředí jako potížista, proto jsem vděčná za každou radu o tom, jaká jsou zde pravidla občanského soužití.

No a abych jmenovala nějak konkrétně ...

Nesoustředila jsem se bohužel v době pokárání na nějaká služební čísla nebo tak něco ... přeci jen na mě působí (i přes shovívavý přístup strážníků) v takových situací stres z nějakého přestupku, z ověřování totožnosti a z toho, že je mi stydno ... ale snad nějak dohledáte, které strážníky mám na mysli:

1) dnes, tj. 17.12. v dopoledních hodinách na cyklostezce pod ulicí Na Nábřeží
Nějaké rány z údolí mi poplašily pejska. Mám velice hodnou, stařičkou, rotvajlerku Máju. Až dosud jsme bydlely u lesa, v osadě pěti chalup, takže si teprve zvykáme na městské prostředí a městský hluk. Pan strážník, který byl situaci přítomen, mi trpělivě vysvětlil, jaká jsou zde pravidla pro pohyb pejsků, dohlédl na to, že Majku zaopatřím a asi mě i odkázal na nějakou vyhlášku o čipování trvale žijících pejsků, kdybych se sem přihlásila, což mi doporučil i jako vhodné řešení pro případ odchytu. Soustředila jsem se v tu chvíli spíš na zklidnění Majky, proto Vám budu vděčná za zopakování odkazu na vyhlášku o pohybu/čipování pejsků, abych si mohla přečíst, co a jak.

2) tuším, že v úterý 6.12.? ráno na ulici Na Nábřeží

Nevhodně jsem zaparkovala do řady vozidel, která stála v prostoru mezi chirurgickou klinikou a popelnicemi. Přítomný strážník mi vysvětlil, v čem jsem při parkování pochybila a ukázal mi, kde a jak zaparkovat lépe.

3) tuším, že v pondělí 24.11. dopoledne

Hledala jsem pobočku VZP a obrátila jsem se na hlídku, kterou jsem potkala v ulici Svornosti. Dvojice muž a žena. Paní byla velice hodná, ochotně mi poradila a pomohla mi s orientací.

Za to všechno moc děkuji.

Samozřejmě neslibuji, že ze mě bude úplně příkladný občan, ale rozhodně se z úcty ke spoluobčanům i jmenovaným strážníkům MěP pokusím těchto chyb napříště vyvarovat. Také si velmi vážím toho, že se mohu na strážníky MěP s důvěrou a bez obavy obrátit, když si sama nevím rady. Je to milé.

S úctou ....