Komise rozvojová

Předseda:        
Mgr. Michal JANTOŠ (ČSSD)

Členové:
Ing. Pavol JANTOŠ (ČSSD)

Ing. Břetislav PETR (ČSSD)

Ing. Ondřej BARÁNEK (ANO 2011)

Jan Dostal (ANO 2011)

Ing. Jakub ČECH (KDU-ČSL)

Ing. Jan Szturc (KDU-ČSL)

Mgr. Šárka Suchánková (HPH)

Ing. Jaroslav GONGOL, CSc. (KSČM)

Ing. Vladislav JOSIEK - předseda Občanské komise č.1 pro část města Havířov-Bludovice 

Miroslava OLŠÁKOVÁ - předsedkyně Občanské komise č.2 pro část města Havířov-Dolní Datyně

Lucie POTOČKOVÁ - předsedkyně Občanské komise č.3 pro část města Havířov-Dolní Suchá

Jaromír WERNER - předseda Občanské komise č.4 pro část města Havířov-Prostřední Suchá

Richard ZELINA - předseda Občanské komise č.5 pro část města Havířov-Šumbark 

Ing. Pavel MERTA - předseda Občanské komise č.6 pro část města Havířov-Životice

Ing. Pavel RAPANT, MBA - předseda Občanské komise č.7 pro část města Havířov-Podlesí

Ing. Rudolf CENIGA - předseda Občanské komise č.8 pro část města Havířov-Město

Tajemník:
Bc. Milada Klimešová

Statut komise - ke stažení zde

Termíny jednání komise v roce 2018:
15.01.2018
12.02.2018
12.03.2018
16.04.2018
14.05.2018
11.06.2018
16.07.2018
13.08.2018
10.09.2018