Komise protidrogová a prevence kriminality

předseda:
ĎURKÁČ Karel (KSČM)

členové:                      
POREMBSKI Martin (ČSSD)
KOLONDRA Tomáš, Mgr. (KDU-ČSL)
MRÁZ Jiří (HPH)
SZYPKA Marek (ČSSD)
ČÍŽ Radovan (ČSSD)
PUSTÓWKA Dominik (KDU-ČSL)
DOBOSZ Jakub, Ing. (ANO 2011)
POLICKÝ Antonín, Ing. (ANO 2011)

změna ve složení komise
usnesení rady města č. 2761/57RM/2017 ze dne 11.01.2017
usnesení rady města č. 3799/75RM/2017 ze dne 25.10.2017

tajemnice:
Bc. Monika Krpelíková - projektový manažer Městská policie Havířov
tel. 596 813 146

Statut komise

Termíny schůzí komise v roce 2018:
1. jednání 04.01.2018
2. jednání 05.02.2018 - schůze byla zrušena

3. jednání 05.03.2018
4. jednání 16.04.2018
5. jednání 14.05.2018 - schůze byla zrušena

6. jednání 25.06.2018

7. jednání 10.09.2018
8. jednání v říjnu bude přizpůsobeno vyhlášenému termínu voleb

- začátek schůze vždy v 17:00 hodin
- místo konání bude na každou schůzi upřesněno