Komise pro bezpečnost silničního provozu

předseda:
Ing. LANKOČÍ Jiří (ČSSD)   

členové:                   
HEČKO Zdeněk (ČSSD) mm

KAPITÁNOVÁ Lenka, DiS. (ČSSD)

Ing. CHLOPECKÝ Jakub (ANO 2011)

VESELÝ Jan (ANO 2011)

POTOČEK Jiří (KDU-ČSL)

PĚČKA Radim (KDU-ČSL)

ŽÁČEK Milan (KSČM)

SKÁCEL Roman (HPH)

tajemník:
KRPCOVÁ Iva

Jednacím dnem komise byla stanovena středa od 17.00 hod.

Termíny jednání komise v roce 2018

- 21.02.2018 v 17.00 hod.

- 28.03.2018 v 17.00 hod.

- 25.04.2018 v 17.00 hod.

- 20.06.2018 v 17.00 hod.