Základní informace

Harmonogram ročníku 2024 

 

Rozpočet jednotlivých městských částí

 

Občané mohou připravovat nové projekty v rámci participativního rozpočtu pro rok 2024. Návrhy jsou přijímány do 15.1.2024 podáním přihlášky elektronickou formou do e-mailu koordinátora PaRo PaRo@Havirov-city.cz nebo na Posta@Havirov-city.cz. Další možností podání je písemnou formou na adresu: Statutární město Havířov, Svornosti 86/2, 736 01 Havířov-Město (bude-li návrh doručován v obálce, viditelně ji označte textem PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET).

 

Návrh občanů umístíme na webové stránky města. Z tohoto důvodu preferujeme zaslání přihlášky návrhu v elektronické formě na adresu koordinátorky PaRo: PaRo@Havirov-city.cz, ve strojově čitelné podobě, tedy, že je možné kurzorem označit a zkopírovat text z přihlášky. Součástí přihlášky návrhu je také podpisový arch pro 5 dalších podporovatelů. Tento vytištěný a podepsaný arch navrhovatel naskenuje nebo vyfotí a zašle spolu s přihláškou.

V případě, že si občan není jistý, zda jeho návrh bude možné realizovat, doporučujeme jej zaslat co nejdříve. Čím více času budeme mít na jeho analýzu, tím dříve dokážeme s navrhovateli eliminovat případné nedostatky.