Vstup návštěvníků na Havířovské slavnosti 2023

31Srpen 2023

Havířovské slavnosti 2023, tradiční projekt statutárního města Havířova, budou mít opět co nabídnout. Můžete se těšit na multižánrový program, českou a zahraniční hudební scénu a spoustu doprovodné zábavy ve dnech 8. a 9. září 2023 v areálu Sportovní haly Slávie v Havířově. Po celé dva dny je připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Ti, kteří si koupí vstupenky v předprodeji, ušetří na vstupném za každý den stovku. Odkaz na online předprodej je na webu mkshavirov.cz, od 28. srpna jsou vstupenky k dostání také v pokladnách KD Petra Bezruče a Kina Centrum. Kdo se rozhodne pro návštěvu slavností až v den konání, může se spolehnout na mobilní pokladny, které budou v dostatečném počtu připraveny před areálem sportovní haly Slávie již od ranních hodin. 

Zakoupenou vstupenku v pokladnách MKS Havířov nebo on-line (nejlépe vytištěnou), bude možno vyměnit za identifikační náramek – strip – od 6. 9. do 7. 9. 2023 v pokladnách KD Petra Bezruče od 9.00 do 19.00 hod a Kina Centrum Havířov od 9.00 do 21.00 hod.

Ve dnech konání Havířovských slavností – 8. a 9. 9. 2023 bude možno vyměnit vstupenku za strip od 9.00 hodin po dobu konání akce. Celkem 10 pokladen bude umístěno podél ulice Dělnická před místem konání – areálu Sportovní haly Slávie.

Na všech výše uvedených pokladnách bude oproti vstupence jejímu majiteli ihned upevněn na ruku strip pracovníkem bezpečnostní služby.

VSTUPENKY ZA STRIPY LZE NA OBA DNY (pátek i sobotu) VYMĚNIT NAJEDNOU!
VÝMĚNA JE NEZBYTNÁ U POKLADNY OSOBNĚ!
STRIPOVÁNÍ BUDE PROBÍHAT U VŠECH POKLADEN A BUDE PROVÁDĚNO PRACOVNÍKY BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY.

Tisk Poslat e-mailem