V sobotu 18. května jste zváni na Den Technických služeb Havířov

14Květen 2024

Společnost Technické služby Havířov a.s. srdečně zve v sobotu 18. května 2024 od 13:00 do 18:00 hodin do areálu Městské sportovní haly Slavia na ulici Astronautů všechny děti, rodiny, občany na již 6. ročník akce Den technických služeb, která opět přináší nejen mnoho zábavy, her a aktivit. Akce podpoří MŠ Paraplíčko, mateřskou školu pro zrakově postižené děti, vstup na akci je ZDARMA! 

Zblízka si může každý prohlédnout, nasednout a vyfotit se s vystavenou technikou společnosti Technické služby Havířov, jsou cisterny, popelářské vozy, nákladní vozidla, plošiny, velké sekačky a další.U velkého popelářského vozu fotograf zhotoví na místě foto a vytiskne i s logem a datem akce. Techniku průběžně představí také zaměstnanci technických služeb a seznámí se všemi středisky technických služeb díky rozhovorům moderátora Vlasty Korce, který celou akci moderuje. Po celou dobu je připraven také doprovodný program. Letošní novinkou bude také velký maskot Technických služeb Havířov, kterého budete moci v areálu potkat a vyfotit se. Pro teenagery letos nově parkourová zóna, kde si můžou vyzkoušet přeskoky, salta pod vedením lektorů z parkourové akademie. Potkat můžete také kouzelníka, který předvede mikromagii, uvidíte neuvěřitelné a neuvěříte tomu, co uvidíme. Letos si budete moci také tvořit s animátorem z tvarovacích balónků, a také nebude chybět pořad ČT Ostrava ŠIKULOVÉ, kde budete tvořit s oběma moderátory Janou Zajacovou a Ivo Martákem. Nebude chybět koncert The Strings Havířov a hlavně mnoho her a zábavy. Zametač, 3 skákací hrady, cornhole, světelná stěna, světelné hry, duelové hry, volejbalová bitva a další. Pro maminky a jejich nejmenší je připraven kojící a přebalovací koutek spojený s prckozónou, kde i nejmenší batolata mohou najít zábavu a maminky relax a soukromí. Na místě bude možnost také zakoupit si občerstvení, jídlo i pití, posedět u kávy. Připravena jsou také stanoviště, která po splnění úkolu zajistí razítko do karty, kterou každý obdrží u vstupu. Tyto kartičky jsou slosovatelné a technické služby předají hezké ceny.

Opět na vás čeká také našlápnutý drink aneb ovocná kola FRUIT BIKE. Jsou to speciálně upravená jízdní kola, na kterých když šlápnete do pedálů vyrobíte si svůj vysněný ovocný drink. Nejen že si vypijete čerstvý fresh juice, ale zároveň pomůžete našlápnout kilometry pro děti MŠ Paraplíčko Havířov. Pomozte tak našlapat kilometry, které technické služby promění na peníze a předají Paraplíčku.

Tisk Poslat e-mailem