V neděli začíná další etapa opravy Dělnické ulice

6Srpen 2021

Oprava ulice Dělnické, která začala v půli července, pokračuje další etapou. Od neděle 8. srpna 2021 začne probíhat II. etapa projektu „Oprava povrchu ulice III/4746 Dělnické v Havířově“, kterou provádí Správa silnic Moravskoslezského kraje. Jelikož se přechodné dopravní značení zásadně mění každý den, od řidičů i chodců tato logisticky náročná akce vyžaduje zvýšenou pozornost a opatrnost! Děkujeme předem všem účastníkům provozu za trpělivost a respektování značení, které umožní opravit silnici v rekordně krátkém čase.

V souvislosti s touto etapou dojed k vypnutí světelného signalizačního zařízení křižovatky ulic Dělnická x U Stromovky x Mánesova, a to z důvodu pokládky ložné vrstvy, která bude probíhat v těchto etapách:

  • 1.úsek v pondělí 9. 8. 2021 - Pokládka ložné vrstvy

- od křižovatky se silnicí I/11 po křižovatku s ul. Astronautů směr Karviná

- průjezd křižovatkou ul. Dělnická x Astronautů nebude omezen

- zastávka Havířov, Město, obchodní dům ve směru Karviná bude přemístěna na zastávku Havířov, Město, nemocnice ve směru Karviná

Bude uzavřena křižovatka silnice III/4746 ul. Dělnická s místní komunikací ul. Mánesova

  • 2.úsek v úterý 10. 8. 2021 - Pokládka ložné vrstvy

- od křižovatky s ul. Astronautů po okružní křižovatku směr Karviná

- průjezd křižovatkou ul. Dělnická x Astronautů nebude omezen

- zastávka Havířov, Město, nemocnice ve směru Karviná bude přemístěna na zastávku Havířov, Město, obchodní dům ve směru Karviná

Z ul. Karvinská (odbočení na Karvinou bude zakázáno) bude možné jet z okružní křižovatky pouze na ul. Dělnická směr do centra.

Z ul. Moskevská (odbočení do města bude zakázáno) bude možné jet z okružní křižovatky pouze na ul. Dělnická směr Karviná.

Tisk Poslat e-mailem