V Havířově se uskuteční 8. ročník veletrhu poskytovatelů sociálních služeb

2Září 2019

Město Havířov pořádá, pod záštitou primátora města Ing. Josefa Bělici, již osmým rokem tradiční akci s názvem Veletrh poskytovatelů sociálních služeb, na které má veřejnost možnost získat cenné rady a potřebné informace týkající se sociálních služeb a souvisejících aktivit ve městě.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 12. září 2019 od 10 do 18 hodin na náměstí Republiky v Havířově. Veřejnosti se představí registrovaní poskytovatelé sociálních služeb, kteří působí na území města Havířova a další organizace, které nabízí činnosti doplňující síť sociálních služeb nebo volnočasové vyžití pro obyvatele města. Návštěvníci si mohou prohlédnout kompenzační a rehabilitační pomůcky, výrobky uživatelů sociálních služeb nebo ukázky canisterapie.

Součástí Veletrhu bude rovněž ochutnávka polévky od Armády spásy České republiky. Akci bude po celou dobu doprovázet bohatý kulturní program, na kterém se podílejí především uživatelé sociálních služeb a návazných aktivit. Tato akce je jedním z výstupů komunitního plánování sociálních služeb ve městě Havířově.

Více informací o akci naleznete v přiloženém letáku.

Tisk Poslat e-mailem