Také letos si havířovští senioři a vedení města užili společné předvánoční setkání

22Prosinec 2022

Pravidelná každoroční tradice předvánočního setkávání osamělých seniorů s vedením města Havířova letos proběhla 21. prosince od 13 hodin v restauraci Kulturního domu Radost. Podávalo se štědrovečerní menu, rozdávaly se velké úsměvy a malé dárky.

Ke svátečnímu stolu zasedlo 40 seniorů, primátor města Josef Bělica, náměstek pro ekonomiku a správu majetku Ondřej Baránek, náměstkyně pro sociální oblast Stanislava Gorecká, náměstkyně pro školství a kulturu Jana Feberová, náměstek pro sport Daniel Vachtarčík a také zástupci sociálního odboru.

Tak jako každý rok i letos se setkání těšilo velkému zájmu, pozvání však limitoval počet míst u štědrovečerní tabule, přičemž přednost dostali senioři, kteří se vánočního posezení v minulých letech neúčastnili. Podávala se hrachová polévka, rybí filé s bramborovou kaší a zněly k tomu koledy v podání dětí ze Základní umělecké školy Bohuslava Martinů. Santé - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb Havířov se společně s městem postaralo o dárky.

Doufám, že seniory předvánoční setkání potěšilo stejně jako mě a mé kolegy. Zaměstnancům odboru sociálních věcí Magistrátu města Havířova děkuji za perfektní organizaci celé akce, a také za celoroční práci a péči nejen o naše seniory. Všem přeji krásné Vánoce, pevné zdraví a těším se na další společná setkání,“ uzavřel středeční předvánoční odpoledne havířovský primátor Josef Bělica.

Tisk Poslat e-mailem