Po zimní přestávce opět vyráží Mobilní radnice do havířovských ulic. Potkat ji můžete ve středu 3. června 2026 na náměstí Republiky v centru Havířova. Od 13 do 17 hodin bude na Vaše dotazy odpovídat havířovská primátorka Iveta Kočí Palkovská společně se svými kolegy z vedení města. Přijďte se podělit o své podněty, připomínky i nápady na zlepšení života ve městě.
Navštivte Mobilní radnici 3. června na náměstí Republiky
27
května
2026