namesti_vzducholod.jpg

Primátorka přijala oceněné sestřičky

V anketě o Moravskoslezská sestra 2017 byly oceněny tři zdravotní sestry z havířovské nemocnice. Oceněná Helena Nytrová v kategorii sestra u lůžka, Jana Kanioková v kategorii porodní asistentka a Anna Němcová, která získala cenu za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči, v úterý 14. listopadu v doprovodu ředitele havířovské nemocnice Jiřího Matěje navštívily primátorku města.

"Práce zdravotních sester havířovské nemocnice je na velmi vysoké úrovní, což dokazuje to, že ocenění nezískaly sestřičky z Havířova poprvé. Jsem velmi hrdá na to, že z pěti kategorií, ve kterých byla ocenění vyhlašována, získaly cenu tři naše sestřičky. Za jejich práci jim chci velice poděkovat," řekla primátorka Havířova Jana Feberová.

Do třetího ročníku ankety Moravskoslezská sestra 2017 se zapojilo 24 zdravotnických zařízení z Moravskoslezského kraje, nominováno bylo celkem 58 zdravotnických pracovníků. Podmínkou pro zařazení do ankety byla minimálně pětiletá praxe v oboru, v kategorii Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči pak 25 let.

Kandidáty na titul v pěti hlavních kategoriích (Sestra u lůžka, Ambulantní a domácí péče, Paliativní a hospicová péče, Porodní asistentka a Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči) nominovali odborníci. Veřejnost měla možnost hlasovat v kategorii Sestra veřejnosti a vybírat z patnácti finalistek svou nej… zdravotní sestřičku prostřednictvím webových stránek a facebookového profilu Moravskoslezského kraje. Ankety se zúčastnilo 1 496 hlasujících, celkově rozdali 54 264 hlasů.

"Na naše sestřičky jsem velice pyšný. Ocenění nevnímám jen jako cenu pro tyto naše tři sestry, ale jako úspěch celého kolektivu. V havířovské nemocnici pracuje něco okolo čtyř set sester a pracují velice dobře. Ceny pro naši nemocnici jim připomínají, jak moc je jejich práce důležitá,"  uvedl ředitel nemocnice Jiří Matěj.

sestřičky_1.JPG

sestřičky_2.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz