namesti_vzducholod.jpg

Dětské centrum Čtyřlístek má nový sociální automobil. Přispělo na něj téměř 50 firem z Havířova

Nový vůz mohou nyní využívat zaměstnanci a klienti Dětského centra Čtyřlístek v Havířově. Pod záštitou poděbradské reklamní agentury Kompakt na něj přispělo téměř 50 firem a jednotlivců z havířovského regionu. Sociální automobil si dnes v 16 hodin od zástupce společnosti Kompakt osobně převzala ředitelka zařízení Marie Černocká. Akce se dále zúčastnili náměstek pro sociální oblast Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil, vedoucí odboru sociálních věcí města Havířov Bernarda Urbancová, zástupci sponzorujících firem a vedoucí zařízení. Vůz bude sloužit zaměstnancům k převozu dětí k lékaři, za vzděláním, kulturou a k terénním službám.

Dětské centrum Čtyřlístek v Havířově, které poskytuje dětem komplexní sociální, zdravotní a výchovnou péči, se dočkalo prvního vozu zdarma v rámci projektu Sociální automobil. "Ve většině zařízení pečujících o děti a hendikepované se vozový park zpravidla nenachází v nejlepším stavu. Tato zařízení získávají nové auto obtížně, proto jsme se rozhodli vzít situaci do svých rukou a pomoci těm, kteří v životě nemají stejnou startovní čáru jako my. Rád bych poděkoval všem firmám i jednotlivcům, kteří se na financování vozu pro děti z havířovského centra Čtyřlístek podíleli," uvádí Miroslav Káninský, jednatel společnosti Kompakt, který dále dodává, že sociální projekt se realizuje bez podpory jakýchkoliv dotací a grantů.

Reklamní agentura Kompakt organizuje předání vozů i pro jiné neziskové a příspěvkové organizace pracující v oblasti péče po celé České republice. Dětské centrum Čtyřlístek v Havířově bylo obdarováno v celkovém pořadí již 727. vozem. "Máme velikou radost, že Čtyřlístek není lidem v našem regionu lhostejný, a že se do projektu zapojilo tolik přispěvatelů. Automobil nám značně usnadní a zefektivní naši práci. Ráda bych poděkovala všem přispěvatelům i agentuře Kompakt, která tento smysluplný projekt zorganizovala," uvedla Marie Černocká, ředitelka Dětského centra Čtyřlístek.


Havířov informovala Iva Kopáčková, EPIC Public relations

auto 4listek.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz