Hawq 2018.jpg
Čtvrtek, 15. únor 2018
aktualita
Havířovská primátorka Jana Feberová společně se svými náměstky dnes navštívila Nemocnici s poliklinikou Havířov, aby zhlédla nové přístrojové vybavení pro urologické oddělení, které bylo zakoupeno z finanční dotace magistrátu. 
Čtvrtek, 15. únor 2018
aktualita
Delfínek je po více než čtyřměsíční pauze znovu v provozu. Výukový bazén pro nejmenší děti prošel celkovou modernizací. Ve čtvrtek 15. února byl za přítomnosti vedení města, správce objektu Správy sportovních a rekreačních zařízení a dalších hostů slavnostně otevřen. 
Čtvrtek, 15. únor 2018
aktualita
Ocenění nejlepším policistům z obvodních oddělení, služby kriminální policie, dopravního inspektorátu i z řad tzv. občanských zaměstnanců předává policejní Územní obvod Karviná již několik let. Vyhodnocení nejlepších pracovníků policie za rok 2017 se uskutečnilo 14. února na slavnostním setkání v Dělnickém domě v Horní Suché. Mezi osmnácti oceněnými byli také policisté z Havířova.
Úterý, 13. únor 2018
aktualita

Pro zájemce o dobrovolnickou činnost pořádá NF Pavla Novotného školení, zaměřené na práci s onkologickými pacienty. Výcvikem získají dobrovolníci dovednosti, znalosti v oblasti psychosociální problematiky onkologicky nemocných i v komunikaci s pacientem samotným. Pokud vás výzva oslovila, můžete se přihlásit koodinátorce programu: jana.camfrlova@nfpavlanovotneho.cz, 739 764 683.

Úterý, 13. únor 2018
aktualita
Z důvodu výrazného poklesu zájmu obyvatel o využívání sítě veřejných telefonních automatů zruší společnost O2 Czech republic nevyužívaná zařízení v několika lokalitách v Havířově.
Čtvrtek, 08. únor 2018
aktualita
Městská knihovna Havířov by ráda obohatila svůj fond o videonahrávky sportovních aktivit se vztahem k Havířovu. Žádá o zapůjčení filmů v digitalizované podobě (CD, DVD), ze kterých si se souhlasem autora vytvoří kopie. Pokud se budete chtít podílet na rozšíření fondu, nahrávky doručte do studovny a čítárny na ulici Šrámkova 2 (Luna).
Středa, 07. únor 2018
aktualita
Šetření probíhá ve vybraných domácnostech ČR v období od 3. února do 27. května 2018. Terénní pracovníci zapojení do šetření se budou prokazovat průkazem tazatele a příslušným pověřením, které je ve spojení s OP opravňují k provedení šetření, popř. průkazem zaměstnance ČSÚ.
Středa, 07. únor 2018
aktualita
Vedoucí představitelé havířovské radnice a Městské policie Havířov v úterý 6. února strážníkům předali ceny za dlouholetou službu i nejúspěšnější zásahy loňského roku a udělili ocenění Strážník roku za celoroční nadstandardní výkon služby. Slavnostní setkání tradičně proběhlo v restauraci Radnice.
Úterý, 30. leden 2018
aktualita
Výpravní budovu vlakového nádraží v Havířově čeká kompletní rekonstrukce. Na její nové podobě bude Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) spolupracovat s městem. Stavba v bruselském stylu bude sloužit nejen k odbavování cestujících, ale také ke sportovním a volnočasovým aktivitám nebo jako služebna městské policie. Dnes tyto plány stvrdily obě strany podepsáním memoranda o spolupráci při rekonstrukci
Čtvrtek, 11. leden 2018
aktualita
Benefiční koncert se koná v evangelickém kostele v Dolních Bludovicích v pátek 9. března v 18 hodin. Vstupné je dobrovolné. Výtěžek z koncertu bude věnován Dětskému domovu v Havířově. Živě vystoupí kapely Střepy, NEBE, Samostatně Neprodejní, pěvecký sbor Bel Canto a další. Večerem bude provázet člen Národního divadla moravskoslezského Rastislav Širila.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz