sport anketa.gif
Pondělí, 05. březen 2018
aktualita
Na posledním jednání Rady města byla havířovským radním předložena zpráva o čerpání dotací za období posledního roku a půl. Radní tak měli možnost zhodnotit, jak se městu daří získávat finance na různé projekty z cizích zdrojů.
Středa, 28. únor 2018
aktualita
Havířovská primátorka Jana Feberová minulý týden navštívila gynekologicko-porodnické oddělení havířovské nemocnice. Průvodcem jí byl primář Petr Wiecek. Společně řešili možnosti, jak může město oddělení pomoci. Z peněz vyčleněných v městském rozpočtu na podporu nemocnice chce Havířov zafinancovat speciální vanu, kterou rodičky využijí k alternativnímu způsobu porodu do vody.
Úterý, 27. únor 2018
aktualita
Ke svému pravidelnému jednání se v Kulturním domě Radost sešli havířovští zastupitelé v pondělí 26. února. Společně projednali např. bezpečnost a pořádek ve městě v loňském roce z pohledu policistů, strážníků i hasičů, schválili čerpání financí z tzv. fondu bezpečnosti na projekt Protidrogový vlak či pořízení nové mobilní služebny městské policie a rozšíření kamerového systému města
Úterý, 27. únor 2018
aktualita
Odbor sociálních věcí úřadu města společně s havířovskými kluby seniorů letos uspořádal již 7. ročník Plesu seniorů. Ve společenském sále Sportovního areálu TJ DEPOS v Horní Suché se ve čtvrtek 22. února bavilo na plese okolo dvou set seniorů z různých klubů seniorů na území města. Jako hosté se plesu zúčastnili také čelní představitelé Havířova.
Pondělí, 26. únor 2018
aktualita
V pražském divadle Hybernia se ve středu 21. února rozhodovalo o reprezentantech pro mezinárodní finále pěvecké soutěže Sanremo Junior. Mezi deseti českými finalisty soutěžila Havířovanka Valerie Kaňová. Mladou zpěvačku přijela podpořit také primátorka města Jana Feberová.
Čtvrtek, 22. únor 2018
aktualita
Jedním z předkládaných bodů pondělního zasedání Zastupitelstva města Havířova je zavedení tzv. participativního rozpočtu města. Na návrh radních budou zastupitelé schvalovat, zda tvorbu rozpočtu mohou svým rozhodnutím napřímo ovlivnit občané města.
Čtvrtek, 15. únor 2018
aktualita
Havířovská primátorka Jana Feberová společně se svými náměstky dnes navštívila Nemocnici s poliklinikou Havířov, aby zhlédla nové přístrojové vybavení pro urologické oddělení, které bylo zakoupeno z finanční dotace magistrátu. 
Čtvrtek, 15. únor 2018
aktualita
Delfínek je po více než čtyřměsíční pauze znovu v provozu. Výukový bazén pro nejmenší děti prošel celkovou modernizací. Ve čtvrtek 15. února byl za přítomnosti vedení města, správce objektu Správy sportovních a rekreačních zařízení a dalších hostů slavnostně otevřen. 
Čtvrtek, 15. únor 2018
aktualita
Ocenění nejlepším policistům z obvodních oddělení, služby kriminální policie, dopravního inspektorátu i z řad tzv. občanských zaměstnanců předává policejní Územní obvod Karviná již několik let. Vyhodnocení nejlepších pracovníků policie za rok 2017 se uskutečnilo 14. února na slavnostním setkání v Dělnickém domě v Horní Suché. Mezi osmnácti oceněnými byli také policisté z Havířova.
Úterý, 13. únor 2018
aktualita
Čtvrtý ročník Dne dětské onkologie proběhne v České republice v sobotu 17. února. Město Havířov součinnost s osvětovou kampaní vyjádří nasvícením kulturního domu zlatou barvou. 


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz