Hawq 2018.jpg
Úterý, 27. březen 2018
aktualita
Než po zimě vyrazíte na kolo, nezapomeňte zkontrolovat, zda má všechny náležitosti a zda jsou funkční. Také si zopakujte základní pravidla bezpečné jízdy. Městská policie Havířov připomíná ta nejdůležitější. Letošní zima skončila a první jarní dny už vylákaly nedočkavé cyklisty.
Pondělí, 26. březen 2018
aktualita
Od úterý 27. března bude v Havířově na Dělnické ulici probíhat rekonstrukce mostu, který vede přes železniční trať. Až do 3. května bude doprava na mostě svedena na jednu polovinu cesty. Toto dopravní opatření se negativně projeví zejména tím, že bude ve směru z centra města znemožněno levé odbočení k prodejně Globus. Ostatní směry budou s určitým omezením průjezdné.
Pondělí, 26. březen 2018
aktualita
V Kulturním domě Radost se v úterý 20. března konala schůze Svazku měst a obcí okresu Karviná (SMOOK). Mezi stěžejní témata diskuze patřilo financování sociálního bydlení.
Pátek, 23. březen 2018
aktualita
Od dneška až do nedělního odpoledne bude Havířov společně se sdružením obcí Mikroregionu Žermanické a Těrlické přehrady lákat k návštěvě turisty v rámci polského veletrhu lázeňství a cestovního ruchu Globalnie 2018.
Pátek, 23. březen 2018
aktualita
Přijďte si na havířovský Zimní stadion zabruslit v následujících termínech:

 

Středa, 21. březen 2018
aktualita
Zateplení fasády, výměna oken, oprava střechy, zavedení rekuperace vzduchu ve třídách nebo nový bezbariérový vstup. To vše čeká během léta budovu Základní školy Marie Pujmanové v Havířově-Šumbarku. Rada města už vybrala zhotovitele, rekonstrukci však město záměrně směřuje převážně na prázdniny.
Středa, 21. březen 2018
aktualita
Novou vizi systému preventivního vzdělávání představil nadační fond Nové Česko v rámci mezinárodní tiskové konference, která se uskutečnila v půli března v Praze. S pořádajícím nadačním fondem spolupracuje Havířov již třetím rokem na projektu Revolution Train – protidrogový vlak. Ten i v letošním roce znovu přistaví na vlakovém nádraží v Havířově. Konference s názvem PREVENCE 2.0 se za město
Pátek, 16. březen 2018
aktualita
Opět s humorem jí vlastním přijala Milada Hillová, která podzim života tráví v havířovském domově seniorů Luna, gratulace k již 106. narozeninám. Ve čtvrtek 15. března jí přišla poblahopřát primátorka města Jana Feberová a ředitel domova Milan Dlábek.
Pátek, 16. březen 2018
aktualita
K příležitosti 40. výročí svého založení uspořádala havířovská pobočka SPMP v prostorách restaurace Nová Husarůvka v Soběšovicích společenský ples pro mentálně hendikepované z Havířova, Českého Těšína a Karviné. Jako čestný host byla na ples přizvána také primátorka Havířova Jana Feberová.
Čtvrtek, 15. březen 2018
aktualita
Rozbitá vozovka a auta parkující na obrubnících a na trávě trápí obyvatele Stavbařské ulice v Havířově už delší dobu. Tento problém se zanedlouho stane minulostí. Město na této ulici nechá opravit vozovku i přilehlé chodníky a vybuduje nová parkovací místa.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz