Hawq 2018.jpg
Čtvrtek, 12. duben 2018
aktualita
Soutěž ve zpětném odběru elektrozařízení pod názvem Hejbni s elektrem pro lepší život zahájila v dubnu pro všechna statutární města v České republice společnost ELEKTROWIN. Do soutěže je přihlášen i Havířov. Hlavní motivací soutěže, která potrvá jeden rok, je povzbuzení pozitivního přístupu občanů k životnímu prostředí, což pořadatel považuje za hlavní výhru celé akce. Město Havířov spolupracuje
Středa, 11. duben 2018
aktualita
Dětské dopravní hřiště v Havířově-Šumbarku se během úterního odpoledne proměnilo na prostor plný zábavy, her, soutěžení a odměn. Komise Rady města pro bezpečnost silničního provozu připravila další zábavné sportovní odpoledne pro děti. Akce měla letos rekordní účast – necelých 1400 návštěvníků z toho téměř 500 dětí. Zapojila se městská i státní policie a státní i dobrovolní hasiči. 
Středa, 11. duben 2018
aktualita
V centru města bude zanedlouho zprovozněn další úsekový radar, který měří rychlost projíždějících vozidel výpočtem doby průjezdu přesně vymezeného úseku. Měřený úsek bude v Havířově v pořadí již třetí. Usměrňovat řidiče bude nyní i na Dlouhé třídě ve směru z centra na Bludovický kopec, a to v úseku od křižovatky s ulicí Husovou po křižovatku s ulicí 17. listopadu. Město nový úsekový
Středa, 11. duben 2018
aktualita
V letošním roce slaví Klub přátel hornického muzea v Ostravě 30 let své existence. Stálá výstavní expozice Historie psaná uhlím Městské knihovny Havířov a Klub přátel hornického muzea v Ostravě zvou na zahájení výstavy, která se uskuteční v pondělí 16. dubna 2018 od 15 hodin ve Stálé výstavní expozici. Výstava potrvá do 30. května, pak bude přemístěna do Hornického muzea na Landeku.
Středa, 04. duben 2018
aktualita
Chcete prožít jedinečné chvíle jako dobrovolník? Chcete se stát součástí životních příběhů jiných lidí? Rádi pomáháte druhým a chcete věnovat 1 hodinu týdně svého času? Nabízíme možnost stát se dobrovolníkem Adry ve střediscích organizace Santé v Havířově. Docházejí zde lidé s mentálním postižením, kteří mají mimořádnou schopnost ocenit a bezprostředně dát najevo radost z vaší přítomnosti.
Středa, 04. duben 2018
aktualita
Jelikož jsou kapacity domovů pro seniory nedostačující, stále častěji se příbuzní starají o své seniory v domácím prostředí. Rodinní příslušníci většinou zpočátku netuší, co taková péče obnáší nebo na jakou podporu mají nárok. Havířov se proto zapojil do pilotního projektu a ve městě vzniklo první Centrum pro rodinné pečující. Službu provozují Sociální služby města Havířova na Moskevské
Úterý, 03. duben 2018
aktualita
Od 9. dubna do 15. prosince letošního roku provádějí zaměstnanci Zeměměřičského úřadu na území Havířova měřičské a stabilizační práce. Ty jsou oznámeny veřejnou vyhláškou a společnost touto cestou informuje veřejnost a místní organizace.
Čtvrtek, 29. březen 2018
aktualita
Ve čtvrtek 29. března navštívili havířovskou radnici pracovníci Městské sportovní haly v čele s ředitelem městské Správy sportovních a rekreačních zařízení. Za práci odvedenou na přípravě bazénu Delfínek na zprovoznění poté, co byla dokončena jeho rekonstrukce, jim osobně poděkovala primátorka města Jana Feberová společně se svou náměstkyní Alenou Zedníkovou.
Čtvrtek, 29. březen 2018
aktualita
Ve středu 28. března převzali při příležitosti oslavy Dne učitelů z rukou vedení města ocenění za svou činnost a největší úspěchy havířovští žáci, učitelé a kolektivy. Slavnostní podvečer ve Společenském domě doprovázel bohatý kulturní program.
Úterý, 27. březen 2018
aktualita
Tradiční mezigenerační akci s názvem „Líbí se nám velice velikonoční kraslice“ každoročně pořádá odbor sociálních věcí havířovského magistrátu. Letos se senioři s dětmi z MŠ Horymírova sešli v Centru volnočasových aktivit ve čtvrtek 22. března.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz