Hawq 2018.jpg
Sobota, 21. duben 2018
aktualita
V pátek 20. dubna získali životičtí dobrovolní hasiči zcela nový osmimístný požární dopravní automobil. Symbolicky jim jej předali představitelé vedení města. Nové požární auto nahradilo zásahové vozidlo s cisternou, které Havířov odprodal městu Karviná.
Pátek, 20. duben 2018
aktualita
Do celostátní preventivní akce s názvem Jehla 2018  se v úterý 17. dubna zapojilo přes 450 strážníků ze 38 měst a z toho i šest měst z Moravskoslezského kraje: z Českého Těšína, Frýdku-Místku, Havířova, Karviné, Opavy a Ostravy. Hlídky, které někde doprovázeli i asistenti prevence kriminality, se pokusily vyčistit svá města od infekčního materiálu a tím předejít možnému nebezpečí, kterému
Čtvrtek, 19. duben 2018
aktualita
Speciálně vybavená vlaková souprava funguje jako nástroj protidrogové prevence. Letos město zajistilo bezplatnou prohlídku pro všechny žáky 6. ročníků havířovských ZŠ. Pro zájemce o prohlídku z řad veřejnosti budou prohlídky umožněny vždy v podvečer, taktéž zdarma.  Náklady bude Havířov financovat z tzv. Fondu bezpečnosti. Jako první vlak navštívila havířovská primátorka Jana Feberová.
Čtvrtek, 19. duben 2018
aktualita
Už několik měsíců trvá rekonstrukce chodníků na Dlouhé třídě, která je spojena s výstavbou cyklostezky. Místní obyvatelé si na radnici stěžují, že práce nejsou dokončeny nebo že je v dané lokalitě nepořádek. Magistrát prosí o trpělivost.
Čtvrtek, 19. duben 2018
aktualita
Komise Rady města Havířova pro bezpečnost silničního provozu vyhlásila v lednu tohoto roku výtvarnou soutěž pro děti z mateřských škol a žáků I. stupně základních škol v Havířově na téma "JAK MÁ BÝT VYBAVENO JÍZDNÍ KOLO" libovolnou technikou. Soutěže se účastnilo 6 mateřských škol a 9 základních škol. Celkový počet odevzdaných výkresů činil 166 kusů.
Úterý, 17. duben 2018
aktualita
Ve Víceúčelové hale v Havířově budou brzy zcela nové hokejové mantinely, které budou vyhovovat současným normám a budou bezpečnější pro hráče i fanoušky. Technická úroveň havířovského zimního stadionu se tak posune zase o kousek dále.
Úterý, 17. duben 2018
aktualita
Na konci května budou dokončeny sanace tří obytných bloků na ulici 17. listopadu a Na Nábřeží v celkové částce 44,2 miliónu korun.  Programově tak pokračují investice města Havířova do zvelebování majetku a zvyšování komfortu bydlení. Stavební úpravy budou mít vliv na snížení energetických nákladů na vytápění, zlepšení hlukové izolace a zcela promění estetický vzhled domů. Na své si přijdou
Pondělí, 16. duben 2018
aktualita
V letošním roce město reaguje na požadavek prodejců, aby na farmářských trzích bylo možno prodávat mimo potravinový sortiment, květiny a výpěstky také i doplňkový sortiment, kterým budou také výrobky rukodělné prvovýroby. Rozšířením sortimentu o rukodělné výrobky chce město navázat na tradice, kdy farmáři v zimním období také vyráběli jiné než potravinářské zboží a na trzích je pak prodávali.
Čtvrtek, 12. duben 2018
aktualita
V úterý 10. dubna proběhl již osmý Den zdraví havířovské nemocnice. Akci zahájil krátkým úvodem ředitel nemocnice Jiří Matěj v doprovodu primátorky města Havířova Jany Feberové. Tradičně na úvod zazpíval také pěvecký sbor Gymnázia Komenského pod taktovkou Sylvy Mokrošové.
Čtvrtek, 12. duben 2018
aktualita
Čím dál častěji v novinách čteme a z jiných médií slyšíme o pokousaných dětech. Někdy za to může nezodpovědný majitel psa, který dostatečně nezajistí svého psa, někdy naopak rodiče, kteří nevysvětlí dítěti, jak se k cizím psům chovat. 


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz