namesti_vzducholod.jpg
Pondělí, 04. červen 2018
aktualita
Studovna a čítárna Městské knihovny Havířov vyhlašuje již 9. ročník fotografické soutěže pro amatéry, tentokrát pod názvem Bez starosti na slavnosti. 
Pondělí, 04. červen 2018
aktualita
MRA začala s výměnou elektroinstalací ve zhruba 40 let starých  bytech, ať už v panelových domech nebo jiných starších domech. Z dnešního pohledu je tak stará elektroinstalace nedostatečná, protože je z hliníku, který neodolává velkému zatížení elektrickým proudem. 
Pátek, 01. červen 2018
aktualita
Obyvatelé ulic Fryštátská, Budovatelů, Lísková, Lesácká, Hornosušská, Malá a Veveří v Havířově-Prostřední Suché se budou moci napojit na veřejnou splaškovou kanalizaci. Město zde nechá vystavět 1375 metrů gravitační splaškové stoky, dvě čerpací stanice a dva výtlaky splaškových vod v celkové délce 517 metrů.
Pátek, 01. červen 2018
aktualita
Velvyslanec Litevské republiky Edvilas Raudonikis zavítal ve středu 30. května do Havířova, kde navštívil kulturní a sportovní zařízení města. Průvodce mu dělala primátorka města Jana Feberová.
Čtvrtek, 03. květen 2018
aktualita
Město plánuje zjednosměrnit Moskevskou ulici a ulici Astronautů. Havířovští si od těchto změn slibují vyřešení dlouhodobě neuspokojivé dopravní situace v této lokalitě. Práce na zjednosměrnění ulic město rozdělí do dvou na sebe navazujících částí – v první etapě zjednosměrní ulici Astronautů, ve druhé pak Moskevskou. První etapu chce dokončit ještě před konáním celoměstské akce Havířov v
Čtvrtek, 31. květen 2018
aktualita
Pro závodníky organizátoři letošního ročníku střelecké soutěže připravili na páteční závod (25. května) tři disciplíny, které prověřili připravenost ozbrojených složek -  střelbu na pevný terč, střelbu na tři otočné terče a střelbu po fyzické zátěži s přebíjením. Soutěže se zúčastnila také dvě družstva Policie Omiš z Chorvatska. 
Středa, 30. květen 2018
aktualita
Po více než roce, co město zjišťovalo zájem havířovských domácností o kompostéry, se jich majitelé domků konečně dočkají. Díky dotaci Ministerstva životního prostředí pořídí město 1400 domácích kompostérů a nejen to. Ve městě přibude také 15 kontejnerů na textil a oděvy. K dispozici budou na podzim letošního roku.
Pondělí, 21. květen 2018
aktualita
Během sobotního odpoledne mohli návštěvníci Dne technických služeb na hřišti u Městské sportovní haly v Havířově zhlédnout stavební techniku, popelářské vozy, kropicí vůz, sekací stroje a další. Děti i dospělí si užili netradiční atrakce - megašipky, interaktivní světelnou hru či zametač. Vystoupil bavič a kouzelník Richard Nedvěd. Vše zachytil objektiv Josefa Talaše.
Čtvrtek, 17. květen 2018
aktualita
Dětské hřiště, které se nachází v Centrálním parku nedaleko Redonu neboli "bílého domu", projde v brzké době kompletní rekonstrukcí. Nedávno o tom rozhodla Rada města. Na hřišti přibudou atrakce a celé hřiště získá nový povrch z gumového granulátu. 
Čtvrtek, 17. květen 2018
aktualita
Městský fotbalový stadion v Havířově řeší velký problém. V současné době bere užitkovou vodu na zavlažování trávníků z okolních šachet, přísun vody mu ale časem skončí. Město proto nechá na fotbalovém stadionu postavit podzemní retenční nádrž.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz