sport anketa.gif
Úterý, 13. únor 2018
aktualita

Pro zájemce o dobrovolnickou činnost pořádá NF Pavla Novotného školení, zaměřené na práci s onkologickými pacienty. Výcvikem získají dobrovolníci dovednosti, znalosti v oblasti psychosociální problematiky onkologicky nemocných i v komunikaci s pacientem samotným. Pokud vás výzva oslovila, můžete se přihlásit koodinátorce programu: jana.camfrlova@nfpavlanovotneho.cz, 739 764 683.

Úterý, 13. únor 2018
aktualita
Z důvodu výrazného poklesu zájmu obyvatel o využívání sítě veřejných telefonních automatů zruší společnost O2 Czech republic nevyužívaná zařízení v několika lokalitách v Havířově.
Pondělí, 12. únor 2018
aktualita
Během své návštěvy Moravskoslezského kraje zavítal v pondělí 12. února europoslanec Tomáš Zdechovský také na havířovský magistrát. Zde s primátorkou města a dalšími hosty diskutoval o nejpalčivějších problémech, se kterými se Havířov potýká.
Čtvrtek, 08. únor 2018
aktualita
Městská knihovna Havířov pořádá pětidílný cyklus přednášek, který zájemcům usnadní cestu k sestavení rodinného rodokmenu. Přednáší Mgr. Vlastimil Ciesar, gutský kronikář, regionální badatel a evangelický pastor. Neváhejte a přihlaste se. Přednášky začínají již 8. března 2018.
Čtvrtek, 08. únor 2018
aktualita
Městská knihovna Havířov by ráda obohatila svůj fond o videonahrávky sportovních aktivit se vztahem k Havířovu. Žádá o zapůjčení filmů v digitalizované podobě (CD, DVD), ze kterých si se souhlasem autora vytvoří kopie. Pokud se budete chtít podílet na rozšíření fondu, nahrávky doručte do studovny a čítárny na ulici Šrámkova 2 (Luna).
Středa, 07. únor 2018
aktualita
Šetření probíhá ve vybraných domácnostech ČR v období od 3. února do 27. května 2018. Terénní pracovníci zapojení do šetření se budou prokazovat průkazem tazatele a příslušným pověřením, které je ve spojení s OP opravňují k provedení šetření, popř. průkazem zaměstnance ČSÚ.
Středa, 07. únor 2018
aktualita
Havířovská policie ocenila nejlepší strážníky loňského roku. Slavnostní setkání proběhlo v restauraci Radnice v úterý 6. února. Ceny za dlouholetou službu i nejúspěšnější zásahy loňského roku a ocenění Strážník roku udělili primátorka města Jana Feberová a ředitel MP Havířov Bohuslav Muras.
Středa, 07. únor 2018
aktualita
Vedoucí představitelé havířovské radnice a Městské policie Havířov v úterý 6. února strážníkům předali ceny za dlouholetou službu i nejúspěšnější zásahy loňského roku a udělili ocenění Strážník roku za celoroční nadstandardní výkon služby. Slavnostní setkání tradičně proběhlo v restauraci Radnice.
Pondělí, 05. únor 2018
aktualita
Na havířovském magistrátu proběhla schůzka zástupců Okresní hospodářské komory s vedením města. Jednali o tom, jak přimět školáky, ale i jejich rodiče, aby se více zajímali o řemeslné obory na středních školách.
Úterý, 30. leden 2018
aktualita
Výpravní budovu vlakového nádraží v Havířově čeká kompletní rekonstrukce. Na její nové podobě bude Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) spolupracovat s městem. Stavba v bruselském stylu bude sloužit nejen k odbavování cestujících, ale také ke sportovním a volnočasovým aktivitám nebo jako služebna městské policie. Dnes tyto plány stvrdily obě strany podepsáním memoranda o spolupráci při rekonstrukci


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz