Hawq 2018.jpg
Čtvrtek, 10. květen 2018
aktualita
Práce na rozšíření centrálního hřbitova si vyžádají dopravní omezení. 14. května město na několik měsíců uzavře pro osobní dopravu Hřbitovní ulici v úseku od křižovatky Požárnická x Hřbitovní až po křižovatku Okružní x Hřbitovní. Provoz hřbitova nebude omezen.
Středa, 09. květen 2018
aktualita
Až do 25. května lze navštívit v oddělení pro dospělé Městské knihovny Havířov na ulici Svornosti 2 výstavu fotografií pořízených v již ukončené fotosoutěži s názvem Historie města v objektivu - město očima obyvatel, která pořádalo město v rámci realizace projektu Slezské pohraničí - společná historie měst Havířov, Jastrzębie-Zdrój, Karviná. 
Středa, 09. květen 2018
aktualita
Platná obecně závazná vyhláška č. 1/2015, k regulaci hlučných činností omezuje v Havířově už třetím rokem používání hlučných strojů a zařízení, mezi něž patří veškerá zahradní technika, stroje a nářadí na elektrický nebo spalovací pohon (např. sekačky na trávu, křovinořezy, vysavače listí, pily, stroje na opracování kovů nebo dřeva, brusky, rozbrušovačky, aj.), a to o nedělích a státem
Středa, 09. květen 2018
aktualita
V předvečer státního svátku Dne vítězství si připomněli v Havířově konec 2. světové války, vítězství nad německým fašismem a nacismem. Vedoucí představitelé města, zástupci Československé obce legionářské a dalších organizací položili v pondělí dopoledne věnce a kytice na pietní místa v Havířově. Tichou vzpomínkou a poklonou vzdali hold válečným obětem. 
Čtvrtek, 03. květen 2018
aktualita
Vedení havířovské radnice během měsíce dubna rozhodlo o zjednosměrnění ulic Moskevská a Astronautů. Během včerejšího jednání obeznámili s důležitými změnami v organizaci dopravy v Havířově Radu města. Havířovští si od těchto změn slibují vyřešení dlouhodobě neuspokojivé dopravní situace v této lokalitě.
Středa, 02. květen 2018
aktualita
Blokové čištění ulic v Havířově proběhne v květnu v následujících termínech:
Středa, 02. květen 2018
aktualita
Ukázky tradičních řemesel Těšínska, lidoví muzikanti a slunečné počasí. To vše patřilo k slavnostnímu otevření Kotulovy dřevěnky 1. května v havířovské části Podlesí.
Středa, 02. květen 2018
aktualita
Při příležitosti 73. výročí Ostravsko-opavské operace proběhlo u památníku u kostela sv. Anny v Havířově v pondělí 30. dubna pietní shromáždění. K památníku položili jako vzpomínku květinové dary představitelé vedení města a další hosté.
Středa, 02. květen 2018
aktualita
Koncem měsíce se konal již 5. ročník okresního štafetového poháru, který organizuje Český atletický svaz pro žáky a žákyně prvního stupně základních škol. Letošní ročník pro okres Karviná pořádal v Havířově na hřišti ZŠ M. Pujmanové Atletický klub Havířov. Pohár slavnostně zahájila náměstkyně pro sociální rozvoj města Havířov Alena Zedníková.
Pondělí, 30. duben 2018
aktualita
Do letošního Dne Země s podnázvem "Lesní dobrodružství" se opět zapojilo mnoho škol a neziskových organizací. Hlavní program probíhal tradičně na náměstí Republiky v pátek 27. dubna. Návštěvníci si užili bohatý program, zaměřený na ekologii. K vidění byly chemické pokusy v praxi, výrobky dětí z havířovských škol, různé ekologické soutěže a hry. Vše zachytil objektiv Josefa Talaše.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz