namesti_vzducholod.jpg
Úterý, 17. duben 2018
aktualita
Ve Víceúčelové hale v Havířově budou brzy zcela nové hokejové mantinely, které budou vyhovovat současným normám a budou bezpečnější pro hráče i fanoušky. Technická úroveň havířovského zimního stadionu se tak posune zase o kousek dále.
Úterý, 17. duben 2018
aktualita
Na konci května budou dokončeny sanace tří obytných bloků na ulici 17. listopadu a Na Nábřeží v celkové částce 44,2 miliónu korun.  Programově tak pokračují investice města Havířova do zvelebování majetku a zvyšování komfortu bydlení. Stavební úpravy budou mít vliv na snížení energetických nákladů na vytápění, zlepšení hlukové izolace a zcela promění estetický vzhled domů. Na své si přijdou
Čtvrtek, 12. duben 2018
aktualita
Soutěž ve zpětném odběru elektrozařízení pod názvem Hejbni s elektrem pro lepší život zahájila v dubnu pro všechna statutární města v České republice společnost ELEKTROWIN. Do soutěže je přihlášen i Havířov. Hlavní motivací soutěže, která potrvá jeden rok, je povzbuzení pozitivního přístupu občanů k životnímu prostředí, což pořadatel považuje za hlavní výhru celé akce. Město Havířov spolupracuje
Středa, 11. duben 2018
aktualita
V centru města bude zanedlouho zprovozněn další úsekový radar, který měří rychlost projíždějících vozidel výpočtem doby průjezdu přesně vymezeného úseku. Měřený úsek bude v Havířově v pořadí již třetí. Usměrňovat řidiče bude nyní i na Dlouhé třídě ve směru z centra na Bludovický kopec, a to v úseku od křižovatky s ulicí Husovou po křižovatku s ulicí 17. listopadu. Město nový úsekový
Úterý, 03. duben 2018
aktualita
Od 9. dubna do 15. prosince letošního roku provádějí zaměstnanci Zeměměřičského úřadu na území Havířova měřičské a stabilizační práce. Ty jsou oznámeny veřejnou vyhláškou a společnost touto cestou informuje veřejnost a místní organizace.
Pondělí, 26. březen 2018
aktualita
Od úterý 27. března bude v Havířově na Dělnické ulici probíhat rekonstrukce mostu, který vede přes železniční trať. Až do 3. května bude doprava na mostě svedena na jednu polovinu cesty. Toto dopravní opatření se negativně projeví zejména tím, že bude ve směru z centra města znemožněno levé odbočení k prodejně Globus. Ostatní směry budou s určitým omezením průjezdné.
Pátek, 23. březen 2018
aktualita
Přijďte si na havířovský Zimní stadion zabruslit v následujících termínech:

 

Středa, 21. březen 2018
aktualita
Zateplení fasády, výměna oken, oprava střechy, zavedení rekuperace vzduchu ve třídách nebo nový bezbariérový vstup. To vše čeká během léta budovu Základní školy Marie Pujmanové v Havířově-Šumbarku. Rada města už vybrala zhotovitele, rekonstrukci však město záměrně směřuje převážně na prázdniny.
Středa, 07. březen 2018
aktualita
Během včerejšího podvečera byly ve velkém sále KD Leoše Janáčka vyhlášeny osobnosti města Havířova v kulturní, sportovní, sociální a zdravotní oblasti a v oblasti společensky prospěšných aktivit za rok 2017. Vyvrcholením večera bylo předání Ceny města Havířova.
Úterý, 06. březen 2018
aktualita
Moravskoslezský kraj rozšiřuje projekt Zaměstnanecká mobilita, který má zastavit odliv lidí z regionu a pomoci firmám zajistit dostatek kvalifikovaného personálu. Dojíždět do práce veřejnou dopravou zadarmo budou moci od 1. března také zdravotníci.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz