chlapec_s-rybou2.jpg

Žáci středních škol se utkali v masérských dovednostech

Celorepubliková soutěž žáků středních škol v masérských dovednostech Zlatý masér se konala ve čtvrtek 19. října v Sanatoriích Klimkovice. Zúčastnilo se jí 40 soutěžích z dvanácti středních škol z České republiky a jedné střední školy ze Slovenska. Již třetí ročník soutěže uspořádalo Střední odborné učiliště Dakol z Petrovic u Karviné ve spolupráci se Sanatorii Klimkovice. Celou akci zaštítili náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Stanislav Folwarczny a primátorka Havířova Jana Feberová.

"Cílem soutěže je umožnit vzájemné setkávání žáků s podobnými zájmy a zaměřením, umožnit žákům veřejně prezentovat a ověřit své znalosti a dovednosti nabyté ve svém oboru, naučit je práci v týmu a motivovat je k jejich dalšímu rozvoji," uvedla Drahomíra Witoszová, vedoucí marketingového oddělení Konsorcia firem Dakol.

Své síly změřili žáci oborů vzdělávání rekondiční a sportovní masér. Přijeli ze škol z Havířova, Ostravy, Hranic, Varnsdorfu, Pardubic, Poličky, Brna, Olomouce, Ždáru nad Sázavou, Mostu, Oder, Svitav, ale také ze slovenského Liptovského Mikuláše. 

Zlatý masér_2.jpg

Zlatý masér.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz