centrum_kvete.jpg

Žáci SŠTO Lidická ovládli regionální kolo soutěže Autoopravář Junior

V regionálním kole letošního ročníku soutěže se žákům SŠTO Lidická z Havířova-Šumbarku povedl skvělý hattrick. Ve třech oborech soutěže stanuli na nejvyšších příčkách. Daniel Kašuba za automechaniky, Vojtěch Hyčka jakožto vítězný autotronik a Jan Umrian jako nejlepší karosář v kraji budou reprezentovat Moravskoslezský kraj a město Havířov v celostátním finále.


Odborná soutěž určená pro žáky autooborů Autoopravář Junior je jednou ze žákovských soutěží, které MŠMT vyhlašuje v návaznosti na Dlouhodobý záměr rozvoje vzdělávání a vzdělávací soustavy na léta 2015 - 2020. "V soutěži naše škola dosahuje tradičně výborných výsledků – například v oboru Karosář jsme poslední čtyři roky zvítězili v regionálním kole a postoupili do celostátního finále. V tomto roce budeme obhajovat republikové prvenství," uvedla Mgr. R. Ságlová, statut. zástupkyně ředitele SŠTO.

Vítězný hattrick v regionálním kole soutěže Autoopravář Junior staví SŠTO do pozice nejlepších "autařů" v kraji. Finále soutěže se bude konat ve dnech 18. – 20. dubna 2017 v Mladé Boleslavi ve školicím centru Service Training Centre ŠKODA AUTO. "Postupujícím přejeme v celostátní soutěži pevné nervy a mnoho úspěchů," popřála R. Ságlová.

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz