chlapec_s-rybou2.jpg

Vysoká škola sociálně správní oslavila desáté výročí své existence

Za přítomnosti primátorky města Havířova a dalších zástupců města, partnerů a přátel školy oslavila dne 9. listopadu Vysoká škola sociálně správní desáté výročí své existence.

Do dalšího desetiletí vstoupila vysoká škola jako člen PRIGO Group, skupiny škol působících na všech úrovních vzdělávání. "Skupina PRIGO chce vychovávat špičkové odborníky, schopné kritického, syntetického myšlení, nadané přenositelnými kompetencemi, ochotné se nejen celoživotně vzdělávat a přijímat kritiku, ale také předávat své znalosti a zkušenosti jiným. Bude vždy usilovat o to, aby její absolventi měli přirozený smysl pro společenskou odpovědnost, aby přijímali za své výzvy spojené s životem v multikulturním prostoru, s rozvojem nových technologií a s udržitelností ekonomického rozvoje," uvedla Zuzana Machová, rektorka VŠSS.

Město přístup nového vedení vítá a školu hodlá i nadále podporovat. "Přístup nového vedení vnímám jako takový svěží vítr do fungování havířovské vysoké školy. Jsme velmi hrdí na to, že zde jako město máme vysokou školu a snažíme se ji všemožně podporovat. Škola má prostory v majetku města v nájmu za velmi příznivou cenu. Příští rok chceme opravit střechu budovy. Každoročně finančně podporujeme také Akademii třetího věku a naši senioři tak mohou studovat různé obory," uvedla havířovská primátorka Jana Feberová.

I v dalších letech bude Vysoká škola sociálně správní nabízet studium v oborech Sociální práce, Management v sociální sféře a Veřejná ekonomika a správa. Nově nabídne také studium ekonomie pro nadané studenty a studium pro studenty se speciálními vzdělávacími potřebami. "Do budoucna budeme usilovat o rozšiřování nabídky studia jak směrem k novým oborům, tak směrem k navazujícímu magisterskému studiu," řekla rektorka VŠSS Machová.

VSSS_10_let_1.JPG

VSSS_10_let_2.JPG

VSSS_10_let_3.JPG

VSSS_10_let_4.JPG

VSSS_10_let_5.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz