chlapec_s-rybou2.jpg

V nemocnici proběhl Den urologické prevence

V Nemocnici s poliklinikou Havířov proběhl druhý ročník Dne urologické prevence, který byl věnován prevenci a časnému záchytu urologických onemocnění.  V rámci preventivního dne bylo možné využít bezplatného vyšetření ledvin, močového měchýře a prostaty ultrazvukem a následné konzultace s lékařem.

Akce se konala pod záštitou Nadačního fondu Pavla Novotného ve spolupráci se Zdravotní pojišťovnou MVČR. Tuto akci přišla podpořit i primátorka Magistrátu města Havířova Jana Feberová a za nemocnici ředitel Jiří Matěj.

"Opět po roce jsme zavítali s naší preventivní akcí do krásného prostředí havířovské nemocnice. Znovu se potvrdilo, že lidé v Havířově mají stále o tuto akci zájem a stejně jako v loňském roce se přišel vyšetřit velký počet zájemců. Tímto vyšetřením se podařilo včas odhalit tato záludná onemocnění", sdělil Pavel Novotný, předseda správní rady NF.

Stále více lidí dbá na prevenci, a proto byla hojná účast. Vyšetřit se nechali jak muži, tak ženy. Většina vyšetření byla bez nálezu a pacienti odcházeli s dobrým pocitem. Každý účastník této preventivní akce obdržel od všech pořadatelů drobné upomínkové dárečky.

"Jsme potěšení, že takovéto akce se pro občany Havířova pravidelně pořádají. Zároveň jsem ráda, že občané Havířova jsou, tak uvědomělí a dbají o své zdraví a věnují čas na prevenci", doplnila primátorka Feberová.

 "Protože si velmi vážíme našich pacientů, snažíme se neustále vylepšovat a zkvalitňovat naše služby a připravovat zajímavé a různorodé akce, tak aby byly co největším přínosem pro cílovou skupinu. Největší důraz klademe na prevenci a proto i tuto akci považuji za velmi prospěšnou", řekl  havířovské nemocnice Jiří Matěj.

Během celého dne mohli návštěvníci přispět do přiložené putovní pokladničky na vyhlášenou veřejnou sbírku, jejíž výtěžek bude použit na vybavení Urologického oddělení Nemocnice s poliklinikou Havířov. 

Dny urologie_3.JPG

Dny urologie_1.JPG

Dny urologie_2.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz