chlapec_s-rybou2.jpg

V Havířově se natáčí internetový seriál "Lajna" z hokejového prostředí

Havířovský zimní stadion a jeho okolí od čtvrtku využívají filmaři k natáčení pilotního dílu internetového seriálu s názvem Lajna, který je obdobou úspěšného fotbalového seriálu Vyšehrad. Hlavní roli v seriálu obsadil Jiří Langmajer, který se včera společně s tvůrčím týmem seriálu účastnil tiskové konference za přítomnosti vedoucích přestavitelů města Havířova.

Město natáčení seriálu podporuje. "Tuto novou formu moderní propagace města vítáme. Vnímáme, že doba papírových letáčků a brožurek ustupuje do pozadí a veškerá komunikace se přesouvá do online prostoru," uvedl náměstek primátorky pro ekonomiku a správu majetku Josef Bělica.

První klapka k natáčení seriálu padla ve čtvrtek 27. dubna na havířovském zimním stadionu a natáčet se bude ještě dva dny poté, tedy do soboty. Hlavní roli seriálu – trenéra Hrouzka – obsadil Jiří Langmajer. Ten také spolu s producentem Danielem Strejcem ve čtvrtek odpoledne odpovídal na otázky novinářů. "Po dlouhých letech mého herectví se stalo poprvé, aby mě někdo oslovil s projektem takového internetového seriálu. Neváhal jsem a roli přijal," řekl Langmajer.

V dalších rolích se objeví Zdeněk Piškula, Hanka Vagnerová, Marek Taclík, Norbert Lichý nebo Petra Špindlerová. Režie seriálu se ujal Vladimír Skórka a scénaristou je držitel Českého lva Petr Kolečko. Ve vedlejších rolích se objeví i havířovští hokejisté AZ Havířov. 

Seriál se mezi diváky dostane v měsíci květnu v období mistrovství světa v hokeji. Vysílán bude na onlinové platformě OBBOD.cz.

lajna_1.JPG

lajna_2.JPG

lajna_3.JPG

lajna_4.JPG

lajna_5.JPG

lajna_6.JPG

lajna_7.jpg

lajna_8.jpg

lajna_9.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz