chlapec_s-rybou2.jpg

V Havířově mají novou lezeckou stěnu

Lidé z Havířova a okolí mohou nyní navštěvovat nově vybavenou tělocvičnu bývalé ZŠ Palackého. Do těchto prostor pořídila Správa sportovních a rekreačních zařízení lezeckou stěnu. Její provoz byl slavnostně zahájen v pondělí 3. dubna.

Slavnostního zahájení se zúčastnila náměstkyně primátorky pro sociální rozvoj Alena Zedníková. "Pořízení lezecké stěny jsme podpořili hlavně proto, že dává dětem další možnost, jak smysluplně trávit volný čas," prohlásila náměstkyně Zedníková. 

"Od dnešního dne je lezecká stěna přístupná veřejnosti. Otevírací doba a platný ceník jsou uveřejněny na našich webových stránkách a facebooku. Návštěvníkům stačí sportovní oblečení a obuv, veškeré lezecké potřeby jsou zde k propůjčení. Užívání stěny budeme od září nabízet také školám v rámci tělesné výchovy," uvedl Radomír Kácal, ředitel SSRZ.

"Od nové lezecké stěny si slibujeme, že bude děti učit obratnosti, šikovnosti a soustředění. Aby děti mohly stěnu využít naplno, zajistíme instruktory lezení, kteří odborně povedou výuku," sdělil Antonín Polický ze SSRZ.

Za nové vybavení sportoviště vydala SSRZ celkem 173 tisíc korun.

lezecka stena_1.JPG

lezecka stena_2.JPG

lezecka stena_3.JPG

lezecka stena_4.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz