centrum_kvete.jpg

Od září uzavírá Finanční úřad v Havířově provoz pokladny pro platby v hotovosti

Daně a poplatky v hotovosti nebude možné od 1. září 2015 na územním pracovišti Finančního úřadu v Havířově uhradit. Finančí správa České republiky rozhodla o uzavření pokladen pro platby daní a poplatků v hotovosti na tzv. neokresních územních pracovištích finančních úřadů. "Kromě Havířova se to v Moravskoslezském kraji týká Bohumína a Českého Těšína, Orlové, Třince, Frýdlantu nad Ostravicí, Fulneku, Hlučína, Kopřivnice a Krnova," uvedla tisková mlvčí FÚ pro Moravskoslezský kraj Petra Homolová.

Od 1. září 2015 lze daně a poplatky v hotovosti platit pouze na finančních úřadech v Karviné, ve Frýdku-Místku, v Novém Jičíně, Opavě, Bruntále a na třech pracovištích v Ostravě. "Lidé budou moci poplatky hradit bezhotovostně včetně využití internetového bankovnictví nebo poštovní poukázkou na pobočkách České pošty," doplnila Homolová.

Kompletní informace k placení daní a poplatků jsou k dispozici na pracovištích finančních úřadů a na www.financnisprava.cz. Kromě již fungujících služeb připravuje finanční správa také znovuzavedení osvědčené platby daňovou složenkou. "Této formy úhrady využívalo v minulosti velké množství obyvatel, proto se k ní chceme vrátit," zdůvodnila Homolová.

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz