havirov_letecky_2014.jpg

Největší středoevropská soutěž hudebníků je tady. Patronem 16. ročníku "Líhně" je Kamil Střihavka

Už jen do konce ledna 2017 se mohou hlásit hudební skupiny, které chtějí soutěžit o ceny ve statisícové hodnotě v mezinárodní klubové soutěži Líheň. Již nyní je přitom přihlášeno rekordní množství – neuvěřitelných 900 hudebních skupin z celé Evropy. 

Pořadatelé z havířovské produkční agentury Viking agency vyzývají ještě v této chvíli zájemce z regionu, a zejména Havířova, aby se přihlásili o svou šanci dostat se na hudební výsluní. Kapely z Havířovska mají od počátku historie soutěže vždy přednost před ostatními – soutěž totiž v tomto městě vznikla a má zde své pevné místo. Stejně jako v předchozích patnácti letech by hudebníci díky soutěži mohli vystoupit v řadě klubů, poměřit své síly s hudebníky z jiných zemí a regionů, a pokud by uspěli, dostat se až do Velkého finále. To proběhlo v uplynulém ročníku v klubu Stolárna v Havířově a do stejného místa se má vrátit i letos. 

Soutěž probíhá tradičně před odbornou porotou, která ve Velkém finále čítá přes 30 odborníků z hudební branže. Letos v ní zasedne i patron soutěže – Kamil Střihavka. Soutěž začíná už 16. února v havířovském Jazz clubu a na Velkém finále v sobotu 22. dubna 2017 uvidí havířovští hudební fanoušci čtyři nejlepší skupiny, vystoupení Kamila Střihavky a skupiny Leaders. Vstupné se neplatí. Díky podpoře města Havířov, generálního partnera značky Wayfarer, a dalších partnerů je zcela ZDARMA. Více o soutěži na www.lihen.cz a FB profilu soutěže.

Líheň.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz