chlapec_s-rybou2.jpg

Největší letošní investiční akce - výměna oken v městských bytech - spěje do finále

Do ukončení stavebních prací zbývá už jen několik týdnů. Harmonogram III. etapy výměny starých oken za nová plastová v městských domech, který odstartoval v březnu, se chýlí k závěru. Hotovo bude do konce listopadu.

"Jedná se o poměrně složitý proces s důrazem na kvalitní logistiku harmonogramu prací a kontrolu odvedené práce technickým dozorem MRA, který dohlíží na kvalitu provedení realizačními firmami a jejich subdovateli," uvedl jednatel MRA Jiří Lankočí. 

Průběh prací je náročný nejen pro zhotovitele, ale především pro nájemníky bytů. Ti musejí přežít značný diskomfort, stavební ruch, znečištění bytů i společných prostor stavebním materiálem a tolerovat zvýšený pohyb zedníků. "Hrubý úklid provádí realizační firma, zbytek už je na nájemnících. Těšit se však mohou na to, že nová plastová okna jsou těsnější, takže v bytech bude tepleji. Snadnější je čištění a údržba, čímž se výrazně zlepší komfort a estetický dojem bydlení," vysvětlil vedoucí investičně – provozního odboru MRA Marek Klimša. 

Od počátku března letošního roku se pracovalo ve více než 40 ulicích, kde mají lidé to nejhorší už dávno za sebou. O to více si už užívají komfortu, který jim překonané nepříjemnosti mnohonásobně vynahradí.FOTO: Čilý ruch panoval například minulý týden v Mozartově ulici.

mra_okna_1.jpg


mra_okna_3.jpg
 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz