chlapec_s-rybou2.jpg

Mladí havířovští boxeři se přišli na radnici pochlubit medailemi

Ve středu 21. června přijala havířovská primátorka Jana Feberová ve své kanceláři dva mladé sportovce, kteří město úspěšně reprezentují v boxu. Na radnici se přišli pochlubit medailemi z mezinárodních turnajů v boxu Black Forest Cup 2017 z německého Villingen-Schwenningenu a Triebel cup 2017, který proběhl ve městě Klin na Slovensku.

Z turnaje Black Forest Cup 2017 přinesli svěřenci trenéra Jaroslava Kubíčka klubu Box Havířov a české reprezentaci dvě medaile. Dvanáctiletý David Polák získal první místo a zlatou medaili ve váze do 65 kilogramů a jedenáctiletý Denis Porubský 2. místo a stříbrnou medaili ve váze do 40 kilogramů. Na turnaji Triebel cup 2017, které ho se zúčastnil pouze Denis, pak Box Havířov získal další zlatou medaili.

"Jsme na naše kluky moc pyšní. David byl pozván českou reprezentací k účasti na mistrovství Evropy, ale protože se jedná o školní mládež, tak bohužel Česká boxerská asociace jeho účast nehradí. Oslovujeme sponzory, tak doufáme, že se nám podaří peníze pro Davida získat a on pojede Box Havířov reprezentovat také na mistrovství Evropy," řekl trenér Jaroslav Kubíček.

Podporu pro své nadějné sportovce se klub snaží získat také od města. "Na mladé havířovské boxery jsme velmi hrdí. Naše úspěšné sportovce chceme jako město podporovat. Dotace pro Box Havířov budou v pondělí projednávat zastupitelé a pevně věřím, že sportovce podpoří," sdělila primátorka Jana Feberová.

box_2.JPG

box_1.JPG

box_3.JPG Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz