chlapec_s-rybou2.jpg

Město opravuje chodník na ulici Mladé gardy

Město zahájilo třetí letošní plošnou opravu chodníků, tentokrát na ulici Mladé gardy. Spravit zde nechá také cestu. Na stav chodníků i vozovky si zde dlouhodobě stěžují místní i vedení Střední průmyslové školy elektrotechnické, která se nachází v přilehlé ulici.

Poškozenou betonovou dlažbu na obou stranách ulice nahradí nová zámková dlažba. Město také nechá posunout dvě lampy veřejného osvětlení, které částečně omezují dvě parkovací místa.

Pracovníci havířovských Technických služeb během pondělka rozmístili dopravní značení, kterým je omezeno parkování v ulici. Na parkovací ploše bude zřízeno staveniště, kde bude uložen stavební materiál a pohybovat se stavební stroje. "Prosíme občany o trpělivost a respektování dopravního značení, aby předešli možnému poškození svých vozidel či úrazu při přecházení po staveništi," apeluje Iva Krpcová z odboru komunálních služeb havířovského magistrátu.

Oprava chodníků vyjde město na více než jeden a půl milionu korun. 

Současně s opravou chodníků nechá město na ulici Mladé gardy opravit také vozovku. "Abychom zamezili rozjíždění zeleně, necháme zvýšit silniční obrubníky. Při jednom necháme spravit také asfaltový povrch vozovky, který je ve špatném stavu," upřesnila Krpcová.

Na plošné opravy vozovek v současné době probíhá vyhodnocování nabídek přihlášených firem. Práce by měly být dokončeny do poloviny října.Mladé gardy_4.JPG

Mladé gardy_5.JPG

Mladé gardy_2.JPG

Mladé gardy_1.JPG

Mladé gardy_3.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz