centrum_kvete.jpg

Město Havířov oslavilo Den učitelů

Ve čtvrtek 30. března převzali při příležitosti oslavy Dne učitelů z rukou vedení města ocenění za svou činnost a největší úspěchy havířovští žáci, učitelé a jeden kolektiv. Dvouhodinový slavnostní podvečer ve Společenském domě doprovázel bohatý kulturní program.

Programem provázel moderátor Daniel Fňukal. Během ocenění bavil diváky zpěvák, moderátor a bavič Vladimír Hron, Sborové studio Permoník z Karviné, zpěvačka a herečka Kateřina Steinerová a klavírista Jiří Růžička. 

Primátorka města Jana Feberová popřála v úvodu večera všem učitelům a učitelkám mnoho štěstí a trpělivosti do dalších let činnosti. "Jako pedagožka dokážu ocenit krásu, ale i náročnost učitelského řemesla. O to víc si činnosti svých kolegů vážím a dokážu ji ocenit," uvedla během večera. Mezi gratulanty učitelům i úspěšným žákům nechyběla náměstkyně primátorky pro sociální rozvoj Alena Zedníková a náměstek pro hospodářský rozvoj Karel Šlachta.

Oceněni byli žáci, učitelé a jeden kolektiv

Ocenění v kategorii "Kolektiv základní školy, víceletého gymnázia" získali Ondřej Toufar, Ivo Walach, Štěpán Urbanćzyk, Jakub Zatloukal a Kamil Menšík z Gymnázia Havířov-Podlesí na ulici Studentské. Oceněni byli za 1. místo v krajském finále Soutěže mladých zoologů v roce 2016.

Oceněnými žáky byli Nela Vonsíková z Gymnázia Havířov-Město na ulici Komenského za 2. místo v krajském kole olympiády ve španělském jazyce, Aneta Kochanová ze ZŠ 1. máje za 2. místo v krajském kole konverzační soutěže v anglickém jazyce, Vojtěch Trecha ze ZŠ Moravská za 3. místo v digitální oblasti v krajském kole literárně-výtvarně-digitální soutěže "Požární ochrana očima dětí" a Daniel Donoval ze ZŠ Jarošova za příkladný čin celospolečenského významu – pomoc při autonehodě.

Ocenění učitelů v podobě plakety Jana Amose Komenského v letošním roce patřilo Aleně Kubíčková ze ZŠ M. Pujmanové za dlouhodobou práci pro rozvoj školství ve městě Havířově, Lucii Tulejové ze ZŠ Gorkého za mimořádnou pedagogickou činnost a nadstandardní práci, Dorotě Stankové ze ZŠ 1. máje za rozvoj školství ve městě Havířově, Naděždě Mayerové ze ZŠ Gen. Svobody za dlouhodobou práci pro rozvoj školství ve městě Havířově, Renatě Navrátilové ze ZŠ Moravské za nadstandardní práci a významnou prezentaci školy na veřejnosti, Marii Petrové ze SŠ Havířov – Prostřední Suchá, Kpt. Jasioka za dlouhodobou práci pro rozvoj školství ve městě Havířově, Alexandru Hlouškovi z VOŠ DAKOL a SŠ DAKOL na ulici Moravské za dlouhodobou práci pro rozvoj školství ve městě Havířově a Aleši Chupáčovi z Gymnázia Havířov-Město na ulici Komenského za metodickou činnost.

Den ucitelu_1.JPG

Den ucitelu_2.JPG

Den ucitelu_3.JPG

Den ucitelu_5.JPG

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz