centrum_kvete.jpg

Město Havířov chystá opravu výukového bazénu Delfínek v Městské sportovní hale

Opravu bazénu Delfínek v havířovské Městské sportovní hale plánuje město zahájit v červnu letošního roku. Výukový bazén pro nejmenší děti čeká celková modernizace. Nový bude nerezový bazén i šatnové zázemí. Město nyní hledá dodavatele stavebních prací.

Bazén, který je primárně určen pro výukové plavání malých dětí, již nevyhovuje současným normám. "Hlavním problémem je hladina vody hluboko pod okrajem bazénu. Malé děti, případně matky s dětmi musí do bazénu vstupovat po žebříku. Díky rekonstrukci budou moci bazén využít také imobilní občané a senioři, což nebylo pro velký rozdíl mezi hladinou a okrajem bazénu doposud možné," objasňuje hlavní důvody rekonstrukce náměstek primátorky pro hospodářsky rozvoj Karel Šlachta. "Možnost využití okrajových hodin bude nabídnuta také sportovním kolektivům a sportovním oddílům v rámci rehabilitace a cvičení. O víkendech bude plavání dostupné veřejnosti, hlavně rodičům s dětmi," dodává náměstek Šlachta.

Rekonstrukci chce město zahájit letos v červnu a trvat by měla nejdéle do října letošního roku. Oprava bazénu včetně zázemí vyjde Havířov na zhruba 12 milionů korun. 

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz