centrum_kvete.jpg

Kvůli stavbě nové lávky přes řeku Lučinu město zavádí dočasný autobusový spoj

Díky zbourání původního mostku přes řeku Lučinu je omezen průchod pro pěší, zejména z levého břehu řeky z lokality kolem ulice Na Důlňáku. Pro občany města je vyznačena trasa, kterou je možné úsek obejít. Město navíc nově zavádí dočasný autobusový spoj, určený zejména pro potřeby školních dětí.

"Na základě jednání s občany, kteří bydlí v lokalitě ulice Na Důlňáku, zavádíme autobusovou dopravu minibusem ČSAD Havířov. Občanům a dětem z lesní školky jsme vyšli vstříc, mikrobusy je budu přepravovat bezplatně," uvedl náměstek primátorky pro hospodářský rozvoj Karel Šlachta.

V termínu od 9. ledna 2017 bude ve vybraných časech zajištěna doprava minibusem v úseku od ulice Na Důlňáku k Magistrátu města Havířova a zpět. Minibus pojede v pracovních dnech v 7.15 hodin z ulice Na Důlňáku k Magistrátu města na ulici Svornosti. Především pro zajištění aktivit lesní školky pojede v úterý v 11.00 a ve čtvrtek v 10.00 od Magistrátu města směrem k ulici Na Důlňáku. Místo nástupu na ulici Na Důlňáku bude u křižovatky s ulicí Spádovou a na Svornosti u křižovatky s ulicí Hybešovou.

Lávka, která je v současnosti ve výstavbě, bude určena pro pěší a cyklisty a bude součástí budované cyklostezky. Nová část cyklostezky povede od mostku přes řeku Lučinu do areálu fotbalového hřiště pod letním kinem.

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz