chlapec_s-rybou2.jpg

Hokejový seriál Lajna natáčený v Havířově se prezentoval na karlovarském filmovém festivalu

K akci určené k prezentaci seriálu byli mezi partnery přizváni také vedoucí představitelé města Havířova, které natáčení seriálu podporuje. Tiskové konference, která byla součástí této akce, se za Havířov zúčastnil náměstek primátorky Josef Bělica.

Přítomni byli tvůrci seriálu režisér Vladimír Skórka, scénarista Petr Kolečko, producent Daniel Strejc a také někteří herci, účinkující v pilotním díle projektu, Zdeněk Piškula, Petra Špindlerová a Pavla Dostálová.

"První díl našeho seriálu je zveřejněn a je definitivní. Dalších sedm dílů budeme natáčet v září a říjnu a od října postupně uvádět," sdělil producent seriálu Daniel Strejc.

Náměstek havířovské primátorky Josef Bělica vyjádřil projektu podporu: "Tuto novou formu moderní propagace města vítáme. Vnímáme, že doba papírových letáčků a brožurek ustupuje do pozadí a veškerá komunikace se přesouvá do online prostoru."

Po tiskové konferenci pak následoval večírek, který nesl název seriálu. Akce se těšila velkému zájmu ze strany médií i veřejnosti.Lajna ve Varech_2.jpg

Lajna ve Varech_1.jpg

Lajna ve Varech_3.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz