havirov_letecky_2014.jpg

Hokejové naděje Havířova se dočkají nových šaten

Město Havířov letos plánuje také rekonstrukci šatnového zázemí zimního stadionu u autobusového nádraží. V rámci svého jednání o tom rozhodla Rada města. Opravit chtějí hlavně šatny mladým hokejistům. Součástí stavebních prací budou nové rozvody vody, kanalizace, elektroinstalací, vzduchotechniky a ústředního topení.

Oprava bude rozdělena do dvou částí. Zvlášť se bude opravovat jihozápadní část šaten, kde vznikne nová šatna veřejnosti, šatna krasobruslení, ošetřovna, technická místnost a chodba pro příjezd rolby. 

Zcela nového šatnového zázemí se dočkají i havířovské hokejové naděje. V jihovýchodní části šaten budou v rámci samostatné linie rekonstrukce vybudovány zejména šatny pro mládežnický hokej a také šatny hostů. "Je velmi důležité podpořit volnočasové aktivity dětí a mládeže a jejich kladný vztah k pohybu a sportu. Havířovské děti mají poměrně velký zájem o lední hokej a my jako město jim k tomu chceme vytvořit co nejlepší podmínky," uvedla Alena Zedníková, náměstkyně primátorky pro sociální rozvoj.

"Průběh rekonstrukce naplánujeme s ohledem na přípravu ledové plochy na hokejovou sezónu. Oprava samostatné  jihozápadní části zabere kratší dobu," vysvětlil vedoucí odboru správy a rozvoje majetku města René Vašek.

Město předpokládá investici v hodnotě až 15 milionů korun, se kterými počítá v letošním schváleném rozpočtu. "S rekonstrukcí bychom chtěli začít v květnu letošního roku. Jihozápadní část by měla být opravena v časovém úseku 80 kalendářních dnů, jihovýchodní 110 kalendářních dnů ode dne podepsání smlouvy," sdělil Vašek. "V nejbližší době bude vybrán dodavatel stavebních prací," doplnil.

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz