centrum_kvete.jpg

Havířovský magistrát ocenil nejhezčí ozdobu na svém vánočním stromě

Vestibul městského úřadu krášlí vánoční strom, který je ozdoben výrobky dětí havířovských škol. Odbor školství a kultury před časem vyhlásil již tradiční každoroční soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu. V letošním roce děti vyráběly ozdoby jednotných barev, a to mentolové a stříbrné. Ta nejkrásnější se podle poroty podařila žákům základní školy Jarošova.

V pátek 9. prosince vyhlásila náměstkyně primátora pro sociální rozvoj společně s vedoucí odboru školství a kultury vítěze letošní soutěže. Slavnostního předání cen se zúčastnili žáci zapojených škol. Vánoční náladu svým kulturním programem navodil pěvecký sbor havířovského Gymnázia Komenského.

"V letošním roce se školy prezentovaly velmi pěkně v duchu mentolové barvy. Již desátým rokem odměňujeme děti za to, že nám zdobí náš vánoční strom. Pěvecký sbor dolního gymnázia nám navodil krásnou vánoční atmosféru se zapojením všech zúčastněných," uvedla náměstkyně primátora pro sociální rozvoj Jana Feberová.

Hlavní cenu získali žáci ZŠ Jarošova. Další oceněné školy byly ZŠ Selská, ZŠ Moravská a ZŠ Školní. Celkově se do soutěže zapojilo čtrnáct havířovských základních škol.

ozdoba_1.JPG

ozdoba_2.JPG

ozdoba_3.JPG

ozdoba_4.JPG

ozdoba_5.JPG

ozdoba_6.JPG

ozdoba_7.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz