chlapec_s-rybou2.jpg

Havířov navštívila senátorka Emilie Třísková

Ve středu 18. října přijala na radnici primátorka města Jana Feberová spolu se svou náměstkyní pro sociální rozvoj Alenou Zedníkovou delegaci vedoucích středisek sociálních služeb Středočeského kraje, kterou vedla senátorka Emílie Třísková. Hlavním tématem společné debaty byla problematika sociálních služeb a aktivity havířovských seniorů.


Vedoucí představitelé sociálních služeb Středočeského kraje se v rámci Gerontologických dnů, které se každoročně konají v Ostravě, účastnili jednodenní stáže v Sociálních službách města Havířova. "Navzájem si vyměňujeme zkušenosti, a to jak s prováděním úkonů pečovatelské služby, tak s rozvozem stravy, se šetřením v domácím prostředí, s platbami respitní péče či zdravotních výkonů v domácí péči a mnohé další," přiblížil hlavní výhody spolupráce Milan Černý, ředitel Sociálních služeb města Havířova.

Senátorka Emilie Třísková je jako ředitelka Centra sociálních a zdravotních služeb Poděbrady aktivní v oblasti sociálních sužeb. Hlavním tématem diskuze tak byly sociální služby pro seniory a různé volnočasové aktivity, do kterých se starší lidé mohou zapojit. Senátorka vedení města a havířovských sociálních služeb informovala o chystané soutěži Šikovné ruce seniorů – pro radost a potěšení, která již tradičně proběhne v Lysé nad Labem. 

"Jsem velice ráda, že nás paní senátorka poctila svou návštěvou. Domnívám se, že jako město můžeme být na naše sociální služby právem hrdí, stejně tak na naše seniory, kteří se aktivně zapojují do různých volnočasových aktivit," sdělila primátorka Havířova Jana Feberová.


Setkání senátorka_01.jpg

Setkání senátorka_06.jpg

Setkání senátorka_08.jpg

Setkání senátorka_09.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz