chlapec_s-rybou2.jpg

V Havířově začínají další dopravní omezení včetně uzavírek

Dneškem začíná rekonstrukce silnice na Ostravské ulici, která potrvá až do konce října. Při pokládce vozovky zde bude o víkendu podle časového průběhu prací provoz všech vozidel veden v jednom jízdním pruhu pro každý směr. Od včerejška probíhá také oprava vozovky na ulici 17. listopadu, která bude od 2. do 10. září po částech vždy na čas uzavřena veškeré dopravě. Investorem oprav je státní podnik Ředitelství silnic a dálnic.


Provoz na Ostravské bude v obou dopravních pásech sveden do jednoho pruhu pouze během pokládky vozovky

Od 1. září do 31. října proběhne rekonstrukce silnice na Ostravské ulici od velkého kruhového objezdu u vlakového nádraží směrem na Ostravu v délce přes 4,2 kilometru, tedy až za mimoúrovňovou křižovatku v Šenově u pneuservisu K+K. 

"Pro řidiče máme čerstvě dobrou zprávu. Během broušení vozovky bude silnice průjezdná. Pouze při pokládce vozovky bude o víkendu podle časového průběhu prací provoz veškeré dopravy veden v jednom jízdním pruhu pro každý směr," sdělil Jaromír Schwarz, vedoucí oddělení dopravy havířovského magistrátu.

Ulice 17. listopadu se bude rekonstruovat po částech s uzavírkami

Od 31. srpna do 13. září bude probíhat plošná oprava vozovky na ulici 17. listopadu v Havířově-Podlesí. V úseku od křižovatky s Dlouhou třídou po křižovatku s Těšínskou, Národní třídou a Na Nábřeží včetně těchto křižovatek nechá ŘSD zbrousit vrstvu původního asfaltu a položit nový. Frézování asfaltového povrchu proběhne za provozu a začalo 31. srpna. 

2. září od 16 hodin až do 3. hodiny ranní následujícího dne bude uzavřena křižovatka ulice 17. listopadu s Těšínskou, Národní třídou a Na Nábřeží., a to pro veškerou dopravu, tedy i autobusy. Následující sobotu taktéž od 16 hodin do 3 do rána následujícího dne bude úplně pro veškerou dopravu včetně autobusů uzavřena druhá křižovatka ulice 17. listopadu s Dlouhou třídou.


Od 3. do 9. září pak proběhne oprava samotné komunikace v uvedeném úseku za vyloučení veškeré dopravy. Průjezd autobusů bude zachován s tím, že zastávky „Úřad práce“ budou posunovány dle potřeby stavby. Dostupnost ulic Junácká a Čelakovského bude zajištěna pouze přes jednosměrnou ulici Majakovského. Vyjet z těchto ulic mohou místní přes stavbu. V době pokládky asfaltové vrstvy bude pravděpodobně na jeden den znemožněn vjezd a výjezd z Kmochovy a Gogolovy ulice.

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz