havirov_letecky_2014.jpg

Fotbalový stadion v Prostřední Suché má zcela nové zázemí

Fotbalisté z Městského fotbalového klubu a nejen oni mohou využívat zcela nové společenské zázemí. Jeho součástí je restaurační zařízení a plně vybavená kuchyň. Město nechalo opravit další část fotbalového stadionu. V rámci této rekonstrukce byla vyměněna okna a opraveno i technické zařízení budovy. 

"Ve zcela nových prostorách může klub pořádat valné hromady. Rodiče dětí, které zde chodí trénovat, mohou na děti počkat v příjemném prostředí," uvedla havířovská primátorka Jana Feberová. "Oprava stadionu probíhala od října loňského roku, kvůli nepřízni počasí byla na přelomu roku přerušena a nedávno byla dokončena," doplnila. Na rekonstrukci fotbalového areálu město uvolnilo zhruba tři a půl milionu korun. 

Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov převzala Městský fotbalový areál v Prostřední Suché v listopadu 2008.  Od této doby probíhají  v tomto areálu postupné terénní úpravy a rekonstrukce za účelem obnovení jeho plné provozuschopnosti ke konání fotbalových zápasů a k tréninkům havířovských fotbalistů. 

Sportovci mají v současnosti k dispozici moderní zázemí - šatny, sprchy a sociální zařízení. "Máme dvě travnatá hřiště se zabudovanou umělou závlahou. Součástí areálu je i tréninkové hřiště s umělým povrchem, které má ve správě fotbalový klub. Správa sportovních a rekreačních zařízení spravuje již obě dvě tribuny.  Suterén druhé tribuny slouží jako zkušebna pro hudební skupiny. V objektu se dále nachází herna stolního tenisu pro širokou veřejnost. Nad sportovištěm stolního tenisu se nachází ubytování pro sportovce," sdělil Miroslav Polak, vedoucí provozu Městského fotbalového areálu.

MFA_1.JPG

MFA_2.JPG

MFA_3.jpeg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz