vanocni_mestecko.jpg

AZet zahajuje adventní soutěžení pro fanoušky klubu

Pro období adventu si havířovský AZ s partnery klubu připravil program plný soutěží. Fanoušci a příznivci klubu mohou soutěžit o cestu do jedné z evropských destinací, permanentku na další sezónu nebo tablet. Do zvláštní soutěže se mohou zapojit školy a společnost Poda si pak připravila soutěž o nejhezčí vánoční masku. Všechny soutěže směřují k velkému vánočnímu utkání proti Vsetínu, s podtitulem Fandí celý Havířov, který se odehraje 22. prosince.

Adventní hokejový kalendář

Soutěž Adventní hokejový kalendář začne v pondělí 4. prosince a jejím cílem bude odhalit zašifrovanou tajenku. "Každý den, ve kterýkoliv čas, zveřejníme současně na webu a facebookovém profilu klubu otázku či úkol. Odpověď nebo řešení úkolu budete zasílat vždy do konce daného dne, tedy do 23:59, na emailovou adresu soutez@hc-havirov.cz. Jedna z otázek zazní také z úst moderátora, a nikde jinde, na domácím zápase s Kadaní. Každý, kdo odpoví správně, získá indicii, kterou představuje jedno zašifrované písmeno z tajenky. Autoři prvních tří správných odpovědí u každého úkolu navíc získají vstupenku na zápas se Vsetínem zdarma. Ze všech správně vyřešených otázek/úkolů z každého dne ještě vylosujeme jednoho, kdo dostane drobný dárek," přibližuje podmínky soutěže marketingový manažer AZ Residomo Havířov Martin Kučera.

Adventní hokejový kalendář pak vyvrcholí na zápase se Vsetínem 22. prosince, kde na začátku první přestávky bude odhalena šifra a tři soutěžící, kteří jako první správně vyluští tajenku a pošlou její znění společně se svým datem narození v SMS zprávě na číslo 778527033, získají jednu z cen. Ve hře je cesta do jedné z evropských destinací, tablet a permanentka na další sezónu.

Vyzvi svého hokejistu

Další aktivitu si AZ připravil pro havířovské základní i střední školy, které mohou vyhrát hodinu bruslení zdarma a zároveň se nominovat do soutěže "Zaplň svoji tribunu", která se uskuteční v prvních dvou měsících příštího roku. "Školy se mohou hlásit už nyní na emailové adrese marketing@hc-havirov.cz tím, že pošlou báseň s klíčovými slovy – Vánoce, Havířov, puk, dárek, fanoušek, radost, tribuna. Z těchto škol vybereme deset, kam přijdou v průběhu prosince hokejisté do hodiny tělocviku soutěžit ve vybraných atletických disciplínách," vysvětluje Kučera.

Nejhezčí vánoční maska

Posledním střípkem pak je soutěž  o nejhezčí vánoční masku, která bude vyhodnocena a vyhlášena v den zápasu 22. prosince. "Přijďte proto na zápas se Vsetínem v hezké a nápadité vánoční masce," uzavírá Kučera.

az_soutez.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz