centrum_kvete.jpg

Armáda spásy pohostila návštěvníky Vánočního městečka polévkou

Sváteční hrachovou polévku rozlévali odpoledne ve středu 7. prosince na náměstí Republiky zástupci Armády spásy společně s primátorem města Danielem Pawlasem a jeho náměstkyní pro sociální rozvoj Janou Feberovou.

"Tuto již tradiční akci považujeme za velmi důležitou hlavně pro naše občany. Společné rozlévání polévky jim přiblíží záslužnou činnost Armády spásy. Ta je pro město nesmírně důležitá, ať už se jedná o služby pro matky s dětmi, muže či děti samotné. Pracovníci Armády spásy pomáhají lidem navracet se k běžnému způsobu života. Chceme proto, aby havířovští občané viděli, že si této jejich práce vážíme a uvědomuje si její důležitost," uvedla náměstkyně Feberová.

Součástí odpoledne, které zaštítila právě Armáda spásy, byl také program pro děti ve skleněném stánku a pěvecké i taneční vystoupení dětí rodin, které služby Armády spásy využívají. 

"Smyslem celé akce je deklarovat spolupráci města a Armády spásy v oblasti podpory nejpotřebnějších. Polévku naléváme již dvanáctým rokem. Je určena veřejnosti. Lidem přiblíží fakt, že ne všichni mají možnost sejít se s rodinou u plného talíře a společně si rozbalit dárky,“ objasňuje smysl akce Blanka Wlosoková, ředitelka havířovské Armády spásy a dodává: "Principy Armády spásy jsou polévka, mýdlo a spasení, i proto polévku naléváme společně."

polevka_1.jpg

polevka_2.jpg

 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz