chlapec_s-rybou2.jpg
Úterý, 26. září 2017
aktualita
Svými hlasy mj. podpořili vstup nového investora do průmyslové zóny Dukla, zamítli prodej zdravotních středisek, vyhlásili memorandum k projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání, schválili předložení žádostí o evropské dotace, odsouhlasili sloučení MŠ Radniční a MŠ Resslova, přidělili dotace nemocnici a mikroregionu, schválili navýšení kapacity odborného sociálního poradenství a odsouhlasili
Pondělí, 25. září 2017
aktualita
Program pořádaný na náměstí Republiky završil v pátek Evropský týden mobility. Především školáci se mohli na náměstí aktivně zapojit do plnění úkolů, které souvisely s dopravou. Děti si mohly připomenout a především na vlastní kůži vyzkoušet, jak se lidé, věci nebo zprávy dopravovali v minulosti. Vše zachytil objektiv Josefa Talaše.
Čtvrtek, 21. září 2017
aktualita
Výsledek hospodaření města je od počátku letošního roku do konce srpna o zhruba 17,5 milionů vyšší než za stejné období loňského roku. Městu se tak ekonomicky daří lépe než loni. Hospodaření města za toto období skončilo kladným saldem, tedy rozdílem příjmů a výdajů. Saldo je však o více než 96,6 milionů nižší než v loňském roce. Nižší saldo je způsobeno vyšším čerpáním výdajů a počtem
Čtvrtek, 21. září 2017
aktualita
Přijďte si na havířovský Zimní stadión zabruslit v následujících termínech:

 

Čtvrtek, 21. září 2017
aktualita
V těchto dnech vznikají na území města další díly úspěšného internetového seriálu Lajna. Produkční tým seriálu uspořádal ve středu 20. září tiskovou konferenci, na kterou přizval všechny vedoucí představitele města a hejtmana Moravskoslezského kraje Iva Vondráka. Město seriál od začátku podporuje a filmaře v kraji vítá i hejtman.
Středa, 20. září 2017
aktualita
V úterý 19. září se v prostorách havířovského domova seniorů Luna konal již 16. ročník sportovně společenských her seniorů. Akci uspořádal domov seniorů ve spolupráci s havířovským odborem sociálních věcí. Soutěžící přišla podpořit také havířovská primátorka Jana Feberová.
Úterý, 19. září 2017
aktualita
Rozsáhlou rekonstrukcí projde v následujících dnech světelná signalizace křižovatky Národní třídy, Těšínské, 17. listopadu a Na Nábřeží. Ještě než město stihlo křižovatku odpojit, došlo vlivem dešťů, díky stáří křižovatky, k nečekanému vypnutí semaforů. Město proto vyzývá řidiče, aby dbali zvýšené pozornosti a dodržovali dopravní značení.
Úterý, 19. září 2017
aktualita
V pátek 15. září proběhlo v Městské sportovní hale 2. utkání hvězd Havířovské ligy základních škol. Soutěžilo se ve florbalu, vybíjené, atletice a volejbalu. Mezi jednotlivými zápasy si žáci užívali další pestrý program. V závěru turnaje byli oceněni vítězové sportovní ligy základních i středních škol. Ceny vítězům slavnostně předala havířovská primátorka Jana Feberová.
Pondělí, 18. září 2017
aktualita
Na dětském dopravním hřišti v Havířově-Šumbarku se v sobotu odpoledne konala další akce k podpoře bezpečnosti dětí v silničním provozu. Akci pořádala městská komise BESIP a zúčastnilo se jí 350 lidí, z toho 115 dětí. Partnery byli dopravní policie, městská policie, zdravotníci, dobrovolní hasiči nebo krajský BESIP.
Pondělí, 18. září 2017
aktualita
Klub AZ Residomo Havířov v soboru 16. září slavnostně zahájil sezonu na domácím ledě. Úvodního vhazování se ujala primátorka města Jana Feberová. V domácí premiéře hokejisté Havířova porazili České Budějovice 3:2 a připsali si tak první výhru v sezoně. Vše zachytil objektiv Josefa Talaše.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz