hawq2014.jpg
Středa, 23. duben 2014
aktualita
Řešení, jak se může vrátit zpět do školních lavic 250 žáků soukromé střední školy v Havířově, hledal primátor Zdeněk Osmanczyk společně s náměstkem pro oblast školství Danielem Pawlasem. Ve středu 23. dubna odpoledne se proto setkali na radnici na krátkém jednání s představiteli obou škol Janem Tesarčíkem i Jiřím Baronem. 
Středa, 23. duben 2014
aktualita
Také v letošním roce budou pro obyvatele a návštěvníky Havířova pořádány farmářské trhy, které jsou mezi lidmi velmi oblíbené a jejich konání se ve městě osvědčilo už v uplynulém roce. Farmářské trhy jsou alternativní nabídkou různého zboží, počínaje sezonní zeleninou i ovocem, uzenářskými a pekařskými výrobky, sýry a máslem, často rybami a produkty z nich, ale také sazenicemi a květinami.
Úterý, 22. duben 2014
aktualita
Netradiční program pro děti, dospívající i dospělé nabízí letošní Den Země v Havířově, který je připraven na 25. dubna na náměstí Republiky. Přestože opět dojde na oblíbená témata, která přítomným připomenou, proč se tento svátek slaví, program bude od předešlých trochu odlišný.
Úterý, 22. duben 2014
aktualita
Především pro milovníky zvířat, ale také náhodné příchozí, pořádá Psí útulek MAX tradiční dubnový den otevřených dveří. Veřejnost je srdečně zvána na neděli 27. dubna v době od 11 do 16 hodin. Na návštěvu se těší 65 pejsků, 10 koček a 1 zakrslý králík. Zájemci si budou moci po prohlídce zapůjčit některého z pejsků na malou procházku. "Naši svěřenci uvítají, když jim přinesete nějaký
Sobota, 19. duben 2014
aktualita
Tenisovou halu otevřeli v pátek 18. dubna v areálu Tenisového klubu Havířov na Šumbarku. V pevné hale jsou sportovcům k dispozici dva nové kurty, což vytvořilo výrazně lepší podmínky pro jejich tréninky v zimním období nebo nepříznivém počasí. Slavnostnímu otevření byl přítomen havířovský primátor Zdeněk Osmanczyk a prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka, kteří společně s předsedou TK Havířov
Pátek, 18. duben 2014
aktualita
Od pátku 25. dubna do pondělí 27. dubna budou v lokalitách Šumbark a Prostřední Suchá mimo platný harmonogram rozmístěny velkoprostorové kontejnery na objemný komunální odpad. Obyvatelé sem mohou odložit třeba starý nábytek, koberce a jiné nepotřebné věci, kterých se potřebují v domácnostech zbavit. Kontejnery přistavuje město Havířov a společnost RPG.
Čtvrtek, 17. duben 2014
aktualita
Šestý ročník celostátního vzdělávacího semináře knihovníků se uskuteční v Havířově. Městskou knihovnu navštíví 23. a 24. dubna 75 knihovníků z Liberce, Kladna, Havlíčkova Brodu, Prahy, Českých Budějovic, Ústí nad Labem, Zlína,Brna a dalších měst, aby si vyměnili pracovní zkušenosti a především získali teoretické i praktické zkušenosti v oblasti bezpečné internetové komunikace pro základní
Středa, 16. duben 2014
aktualita
Tři zástupce florbalového družstva juniorů z Havířova společně s představiteli sdružení Florbal Havířov přijal ve středu 16. dubna odpoledne primátor města Zdeněk Osmanczyk. Junioři se letos umístili na 3. místě v celostátní G2 lize juniorů a stali se tak bezesporu jedním z nejlepších sportovních mládežnických kolektivů v Havířově v letošním roce.
Středa, 16. duben 2014
aktualita
Celkem 136 výtvarných prací dětí hodnotili členové komise BESIP rady města Havířova, kteří vyhlásili soutěž na téma Co děláme špatně na silnici.Soutěže se účastnily děti 11 havířovských mateřských škol a prvního stupně celkem 10 základních škol. Vítězové soutěže byli oceněni finančními poukázkami na nákup cyklistické zboží a slavnostní vyhodnocení za účasti primátora města Zdeňka Osmanczyka
Středa, 16. duben 2014
aktualita
Možnost vyřídit si občanský průkaz případně cestovní doklad budou mít lidé v Havířově mimořádně o státním svátku 8. května 2014. To bude odbor vnitra havířovského magistrátu mimořádně otevřen od 8.00 do 16.00 hodin v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz