chlapec_s-rybou2.jpg
Čtvrtek, 20. červenec 2017
aktualita
Vedení Havířova na žádost Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje schválilo užívání budovy bývalé základní školy na ulici Mánesova k taktickému cvičení policistů. Od srpna pak bude policie v nepravidelných intervalech budovu využívat, a to až do doby, než bude zahájena plánovaná rekonstrukce školy na domov se zvláštním režimem. Rekonstrukci školy město započne během příštího roku.
Čtvrtek, 20. červenec 2017
aktualita
Hned ve dvou případech krádeží zasáhli havířovští strážníci v posledních pár dnech. Díky své pozornosti během pravidelných obchůzek zadrželi zloděje, který z terasy rodinného domu v Havířově ukradl televizor, a dalšího muže hledaného za krádež v bytě.
Středa, 19. červenec 2017
aktualita
Se svou fotografií "Starosti hýlů" uspěla Zdenka Dobřecká v soutěži Šikovné ruce našich seniorů, která se letos již poosmnácté konala v Lysé nad Labem. Seniorka získala čestné uznání ve fotografické části soutěže na téma podzim.
Úterý, 18. červenec 2017
aktualita
Město zahájilo třetí letošní plošnou opravu chodníků, tentokrát na ulici Mladé gardy. Spravit zde nechá také cestu. Na stav chodníků i vozovky si zde dlouhodobě stěžují místní i vedení Střední průmyslové školy elektrotechnické, která se nachází v přilehlé ulici.
Pondělí, 17. červenec 2017
aktualita
Cyklostezka má propojit centrum města s Těrlickou přehradou. V rámci výstavby této etapy chce město opravit chodníky a vybudovat cyklostezku podél Dlouhé třídy v úseku od křižovatky s ulicí 17. listopadu až po lesopark včetně části pěší a cyklistické stezky podél parkového lesa.
Pondělí, 17. červenec 2017
aktualita
Ve středu 12. července proběhlo další jednání mezi Správou železniční dopravní cesty a vedením města Havířova. Havířov zde SŽDC předložil zpracovanou studii, jak by chtěl v budoucnu opravenou budovu vlakového nádraží využívat. Návrh se na SŽDC líbil a s městem o něm bude dále jednat.
Pátek, 14. červenec 2017
aktualita
Město Havířov vítá investory, kteří místním lidem nabídnou možnost pracovního uplatnění. Jako vhodné místo jejich působnosti se nabízí areál bývalého Dolu Dukla. Nedávno zde zahájila činnost továrna na výrobu zdravotnických setů Mölnlycke a v budoucnu zde začnou stavět další investoři.
Čtvrtek, 13. červenec 2017
aktualita
Městská realitní agentura Havířov nechává průběžně opravit volné městské byty, které spravuje. V první půlce letošního roku se městské společnosti podařilo vysoutěžit a přidělit firmám k opravám o 31 bytů více než v loňském roce.
Čtvrtek, 13. červenec 2017
aktualita
Tradičním letním programem se staly promenádní koncerty v parku za Kulturním domem Radost v Havířově. O prázdninách zahrají po čtyři nedělní odpoledne Hornická kapela, Hasičanka, Věrovanka a Lanžhotčanka známá z TV Šlágr. V případě nepřízně počasí se akce uskuteční v sále kulturního domu. Vstup je volný.
Středa, 12. červenec 2017
aktualita
V období od 18. do 24. července 2017 bude uzavřen železniční podjezd na místní komunikaci na ulici Na Pavlasůvce v Havířově-Prostřední Suché. 


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz