centrum_kvete.jpg
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Komise BESIP Rady města Havířova zveřejnila zprávu o dopravní nehodovosti na území města v roce 2016. Informace jsou zpracovány ze statistik Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie ČR Karviná. 
Středa, 01. únor 2017
aktualita
Město Havířov tradičně vstupuje do nového roku významnou kulturně společenskou událostí – novoročním koncertem. Městské kulturní středisko Havířov pro tuto příležitost zve významné sólisty a věhlasná hudební tělesa do sálu Kulturního domu Leoše Janáčka v Havířově. 
Úterý, 24. leden 2017
aktualita
Zastupitelé odhlasovali čerpání částky 35 tisíc korun z  Fondu pro zvýšení bezpečnosti a ochrany osob a majetku a upevnění veřejného pořádku. Za tuto částku budou pořízeny výjezdové tablety Sboru dobrovolných hasičů Havířov-Město a Havířov-Životice. Navrhované použití prostředků tzv. Fondu bezpečnosti bude zapracováno do návrhu úprav rozpočtu města Havířova na rok 2017.
Čtvrtek, 12. leden 2017
aktualita
Během čtvrtečního dopoledne hostil ekonomický náměstek primátorky Josef Bělica ve své kanceláři zástupce polského města Jastrzębie-Zdrój. Předmětem jejich jednání byl společný projekt, jehož cílem je vzájemná propagace místní amatérské umělecké tvorby.
Čtvrtek, 12. leden 2017
aktualita
Zastupitelé města schválili na svém prosincovém zasedání zcela novou zdravotně-sociální službu - SENIOR DOPRAVU.  Od ledna ji obyvatelům města Havířov nabízí Oblastní spolek Český červený kříž Karviná. Osobní přepravu mohou osoby starší 75 let využít pro návštěvu zdravotnických zařízení, zdravotních pojišťoven nebo úřadů státní správy či samosprávy. 
Středa, 11. leden 2017
aktualita
Vysocepatogenní ptačí chřipka subtypu H5N8 se šíří Evropou. Nákaza je potvrzována u nalezených uhynulých volně žijících ptáků a také v chovech drůbeže. V ČR zatím žádný případ výskytu nebyl potvrzen ani u volně žijících ptáků ani v chovech drůbeže. Přesto je potřeba věnovat zvýšenou pozornost dodržování zásad biologické bezpečnosti a preventivních opatření v chovech drůbeže. 
Pondělí, 09. leden 2017
aktualita
Výstava bude zahájena v pondělí 16. ledna 2017 v 15 hodin ve Stálé výstavní expozici Městské knihovny Havířov. Prostřednictvím výstavních panelů se návštěvníci seznámí s činností a hornickými tradicemi Klubu přátel Hornického muzea v Ostravě. Putovní výstava byla v loňském roce k vidění v pražském Senátu či na Slezskoostravském hradě.
Čtvrtek, 05. leden 2017
aktualita
Díky zbourání původního mostku přes řeku Lučinu je omezen průchod pro pěší, zejména z levého břehu řeky z lokality kolem ulice Na Důlňáku. Pro občany města je vyznačena trasa, kterou je možné úsek obejít. Město navíc nově zavádí dočasný autobusový spoj, určený zejména pro potřeby školních dětí.
Středa, 04. leden 2017
aktualita
Charita Česká republika i v letošním roce pořádá dobročinnou akci zvanou Tříkrálová sbírka. Ta probíhá prvních čtrnáct dní v novém roce. Její výtěžek je určen na pomoc handicapovaným a nemocným osobám, matkám s dětmi v tísni, seniorům a dalším jinak znevýhodněným skupinám lidí, a to zejména v regionech, ve kterých sbírka probíhá. 
Pondělí, 02. leden 2017
aktualita
Havířov přivítal rok 2017 čtvrt hodiny po půlnoci tradičním novoročním ohňostrojem, který za hudebního doprovodu na patnáct minut prozářil město z Centrálního parku.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz