chlapec_s-rybou2.jpg
Úterý, 20. červen 2017
aktualita
Závěrem května se na základní škole Gorkého uskutečnil již 6. ročník soutěže Naše město Havířov. V konkurenci sedmi týmů z havířovských základních škol se jako největší znalci svého města ukázali reprezentanti ze ZŠ Gorkého Natálie Nákelná, Jana Juřenová a Jakub Bajger. Odměnou jim bylo setkání s primátorkou, dárky od města a výlet do Světa techniky Ostrava.
Pátek, 16. červen 2017
aktualita
Máte rádi adrenalinové soutěže? Chcete slyšet kapely ze soutěže Líheň a mnohé další? Pak zamiřte 17. června do Havířova na Útěk v řetězech a Wayfarer fest!
Pondělí, 12. červen 2017
aktualita
Platná obecně závazná vyhláška č.1/2015, k regulaci hlučných činností omezuje používání hlučných strojů a zařízení, mezi něž patří veškerá zahradní technika, stroje a nářadí na elektrický nebo spalovací pohon (např. sekačky na trávu, křovinořezy, vysavače listí, pily, stroje na opracování kovů nebo dřeva, brusky, rozbrušovačky, aj.), a to o nedělích a státem uznaných dnech pracovního klidu
Pátek, 09. červen 2017
aktualita
Včealřský kroužek Ambrožíci zve v sobotu 17. června na slavnostní otevření včelařského areálu Zámecký dvůr.
Středa, 07. červen 2017
aktualita
Pomoc a poradenství obětem trestných činů poskytuje poradna, která od května působí v křídle H havířovského magistrátu. Poradenství je anonymní a bezplatné.
Čtvrtek, 01. červen 2017
aktualita
Otevření Obchodního centra Rotunda v závěru loňského roku provázely obavy, zda blízké křižovatky zvládnou zvýšený provoz. Vedení města uzavřelo s investorem OC Rotunda dohodu o spolufinancování dopravního řešení dotčených křižovatek. Minulý měsíc byly dokončeny úpravy dvou z nich, poslední a nejrozsáhlejší úpravy třetí křižovatky provede město koncem prázdnin.
Středa, 31. květen 2017
aktualita
Minulý týden schválili havířovští radní prodloužení platnosti smlouvy s ČSAD Havířov až do roku 2023. Důvodem je to, že dopravce chce zažádat o evropskou dotaci v rámci rozvojové strategie ITI Ostravsko, která mu umožní obměnit svůj vozový park několika nízkoemisními a bezemisními autobusy. Podmínkou přiznání dotace je udržitelnost projektu, která se váže na uzavřenou smlouvu s městem.
Pondělí, 29. květen 2017
aktualita
Město ve svém rozpočtu každoročně počítá s plošnými úpravami poškozených chodníků. V minulém týdnu byla dokončena první z nich - spojka ulic Dlouhá třída Družstevnická.
Pátek, 26. květen 2017
aktualita
Ve čtvrtek se v prostorách místní mateřské školy sešli obyvatelé části Havířova Dolní Suchá, aby společně s vedením města a odborů úřadu projednali aktuální problémy chodu této části města. Na programu bylo několik bodů, které k projednání navrhla zdejší občanská komise.
Pondělí, 22. květen 2017
aktualita
Minulý týden město dokončilo opravu opěrné zdi Na Bartošůvce v části města Havířov-Dolní Suchá. Zeď byla dlouhodobě ve špatném technickém stavu. Poslední kapkou pro ni pak byla dopravní nehoda, při které byla částečně stržena.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz