zima_v_parku.jpg
Pondělí, 02. leden 2017
aktualita
Havířov přivítal rok 2017 čtvrt hodiny po půlnoci tradičním novoročním ohňostrojem, který za hudebního doprovodu na patnáct minut prozářil město z Centrálního parku.
Pátek, 23. prosinec 2016
aktualita
Každoroční vánoční posezení města s osamělými seniory letos trochu netradičně proběhlo v předstihu. K štědrovečernímu stolu se seniory usedla primátorka města Jana Feberová a zástupci sociálního odboru ve čtvrtek 22. prosince. To však nebránilo tomu, aby ve vánočním duchu společně tradičně povečeřeli, poslechli si koledy a předali dárky.
Čtvrtek, 22. prosinec 2016
aktualita
Náměstí a ulice města Havířova už pár týdnů zdobí vánoční výzdoba. Stejně jako v loňském roce je na Hlavní třídě ozvláštněna LED řetězy, které jsou umístěny na habrech podél komunikace. V letošním roce došlo k rozšíření této výzdoby, město nově nazdobilo celkem 38 stromů. 
Čtvrtek, 22. prosinec 2016
aktualita
Rada města Havířova při svém středečním jednání vzala na vědomí snížení ceny tepla Havířovské teplárenské společnosti (HTS) pro příští rok přibližně o 1%. Cena tepla pro domácnosti a nebytové prostory, jež společnost zásobuje, bude za rok 2016 nejnižší za poslední tři roky. Důvodem je jednak teplotní průběh v předchozích letech, kdy zejména rok 2014 byl rekordně teplý, a také úsporná opatření
Středa, 21. prosinec 2016
aktualita
Na základě výzvy Policie České republiky přijala Rada města Havířova bezpečnostní opatření. Na určená místa nechalo město rozmístit zábrany proti případnému nájezdu nákladního či jiného vozidla na chodník. Celkem dvanáct betonových květináčů brání vjetí na náměstí Republiky, kde probíhá program Vánočního městečka, a dva k prodejně Kaufland u zimního stadionu.
Pondělí, 19. prosinec 2016
aktualita
Pro všechny děti pořádá Městská knihovna Havířov pravidelné čtenářské kluby. V dětských odděleních knihovny fungují celkem čtyři. Jejich úkolem je rozvíjet čtenářskou gramotnost dětí a budovat jejich vztah ke čtení a knihám.
Středa, 14. prosinec 2016
aktualita
Slavnostním vyhlášením a předáním cen skončila 14. prosince 2016 v KD Radost v Havířově výtvarně-ekologická soutěž Dárek pro naše město. Do soutěže, kterou pro havířovské děti připravila Veolia Energie ČR společně s Havířovskou teplárenskou společností, se zapojilo celkem 19 tříd z 10 škol. Celá akce obdržela záštitu primátora města Havířov.
Středa, 14. prosinec 2016
aktualita
Odpolední program sobotního Vánočního městečka patřil dětem. Zpěvem oblíbených hitů navázal František Nedvěd. Vpodvečer dění v městečku rozproudily skupiny Slza a Portless. Období adventu mohou občané Havířova trávit společně na havířovském náměstí Republiky až do čtvrtku 22. prosince.
Úterý, 13. prosinec 2016
aktualita
Vestibul městského úřadu krášlí vánoční strom, který je ozdoben výrobky dětí havířovských škol. Odbor školství a kultury před časem vyhlásil již tradiční každoroční soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu. V letošním roce děti vyráběly ozdoby jednotných barev, a to mentolové a stříbrné. Ta nejkrásnější se podle poroty podařila žákům základní školy Jarošova.
Pondělí, 12. prosinec 2016
aktualita
Havířovský útulek Max nabízí svůj již třetí stolní kalendář. Jeho prodejem útulek získá prostředky, určené k podpoře opuštěných psů. Cena kalendáře je 90 Kč.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz