centrum_kvete2.jpg
Čtvrtek, 26. květen 2016
aktualita
Posledním červnem příštího roku přestanou platit stávající čipové karty ČSAD Havířov. Do té doby si havířovští cestující budou muset pořídit kartu ODISKA. Přechod na nové karty je přípravou na možné sjednocení tarifních podmínek přepravy v rámci Moravskoslezského kraje. S kartou ODISKA budou moci lidé cestovat v rámci celého integrovaného systému ODIS na jednu kartu. Cena časové jízdenky pro I.
Úterý, 17. květen 2016
aktualita
Bezhotovostní platby na pracovišti registru vozidel, které spadá pod odbor vnitra a živnostenský úřad, zavedl magistrát města v rámci zlepšování služeb obyvatelům města. Za tímto účelem město uzavřelo smlouvu o přijímání platebních karet a akceptuje při placení správních poplatků spojených s registrací vozidel, registračními značkami, i na přání, se zánikem vozidel apod. také bezkontaktní platby.
Pondělí, 16. květen 2016
aktualita
Zkontrolujte, zda mají v pořádku doklady.
Pátek, 06. květen 2016
aktualita
2. května město zahájilo svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domků. Oproti loňskému roku byl harmonogram vzhledem ke klimatickým podmínkám naplánován od května do konce listopadu. Lidé, kteří bioodpad sami nekompostují, tak mají možnost uložit jej do hnědých popelnic, které dostali od města.
Úterý, 03. květen 2016
aktualita
Závodnice Maniak aerobiku budou reprezentovat Havířov na květnovém mistrovství Evropy v Karlových Varech a poté také na mistrovství světa ve Vídni, které se koná v polovině října. Maniačky vyhrály dva nominační závody po sobě a bez problému se tak kvalifikovaly do bojů o evropský i světový titul.
Pátek, 15. duben 2016
aktualita
Havířov - 60 let a stále nejmladší je název výstavy, kterou k 60. výročí založení města připravili zaměstnanci Státního okresního archivu v Karviné. Výstava je k vidění celý rok.
Středa, 13. duben 2016
aktualita
Na webových stránkách www.kronikahavirov.cz najdete formulář, jehož prostřednictvím můžete nahlásit připravované akce, které chcete mít v kronice města. Zároveň zde najdete v elektronické podobě všechny dosavadní kroniky města Havířova a jména kronikářů.
Úterý, 08. březen 2016
aktualita
V České republice je obecně velice nízká úroveň znalostí a informovanosti obyvatelstva v problematice nebezpečí otravy oxidem uhelnatým. Počet případů otravy se v našem kraji výrazně zvýšil a mnohé případy skončily úmrtím postižených. V povědomí veřejnosti včetně veřejnosti lékařské je pevně zafixována mylná informace, že při hoření zemního plynu nehrozí žádné nebezpečí! Bohužel to
Pátek, 05. únor 2016
aktualita
V souvislosti se zprovozněním dopravního terminálu Hranečník od 28. února 2016 dojde k významným změnám v provozu příměstských linek ze směrů od Havířova, Karviné a Orlové i městských linek ze směru od Radvanic a Bartovic. Podrobné informace zde.
Pondělí, 01. únor 2016
aktualita
Také obyvatelé Moravskoslezského kraje mohou v roce 2016 získat dotace na výměnu neekologických kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním. Podmínkou je výměna těchto kotlů za automatické na pevná paliva, biomasu, případně kombinaci obou - vždy s emisní třídou 5+, za tepelná čerpadla nebo plynové kondenzační kotle. Podle zvoleného typu nového zdroje tepla může podpora činit 70 až 80 procent nákladů


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz