havirov_novy.jpg
Úterý, 04. srpen 2015
aktualita
Technickou inventuru stavu a počtu městských laviček na veřejných prostranstvích provedli v průběhu červenec zaměstnanci odboru komunálních služeb v Havířově. V průběhu 60 let existence města byly na jeho území instalovány v různých časových intervalech různé druhy laviček, které procházejí rekonstrukcí, opravami nebo i výměnou. Tuto činnost provádějí pracovníci Technických služeb Havířov a
Pondělí, 03. srpen 2015
aktualita
V pořadí 32. ročník Havířovského zlatého kahance byl na programu o  víkendu 1. a 2. srpna , kdy se v Havířově na 6100 metrů dlouhém přírodním okruhu představila česká špička a tradičně i zahraniční jezdci. Vůbec první závod se na Těrlickém okruhu jel v roce 1965. Absolutním vítězem skončeného ročníků se stal lichtenštejnský jezdec Horst Saiger, který získal Zlatý kahanec počtvrté.
Pátek, 31. červenec 2015
aktualita
Ke změnám podmínek pobytu v městské ubytovně na Střední ulici v Havířově dochází od letošního 1. srpna. Město si od tohoto rozhodnutí slibuje vyšší naplnění kapacity ubytovny, která byla do této chvíle využita v průměru na 40 procent. O změnách podmínek pobytu rozhodli na své červencové schůzi radní města.
Úterý, 28. červenec 2015
aktualita
S řešením využití prostoru i objektu bývalé Základní školy Mánesova v Havířově pro potřeby domova seniorů se zvláštním režimem se seznámili havířovští radní. 
Pondělí, 27. červenec 2015
aktualita
Mládežnická ulice v Havířově je od minulého týdne jednosměrná, přibyla tady pro místní obyvatele parkovací místa.
Úterý, 14. červenec 2015
aktualita
Bezmála dvě desítky milionů korun investuje město Havířov do prázdninové údržby svých škol a školek. Některé objekty čeká výměna oken případně zateplení fasády, jiné zase opravy sociálních uzlů, výměna topení nebo výměna rozvodů vody. 
Pondělí, 13. červenec 2015
aktualita
O nákupu zemního plynu a elektřiny na Českomoravské komoditní burze rozhodli havířovští radní také pro léta 2016 a 2017. Energie pro své budovy, příspěvkové organizace a městské společnosti nakupuje radnice vždy na následující rok hromadně od roku 2012. "Tentokrát jsme navrhli nákup energií na dva roky - přede vším z důvodu poklesu velkoobchodních cen i kurzu koruny vůči euru. Ten má rovněž veliký
Pátek, 10. červenec 2015
aktualita
Českým statistickým úřadem náhodně vybrané domácnosti také našeho města budou přizvány k účasti na významném vědeckém výzkumu, který si klade za cíl přinést dosud neznámé pohledy na život české společnosti. Výzkum Proměny české společnosti připravili odborníci z Akademie věd ČR a Masarykovy univerzity. Vyškolení tazatelé společností STEM/MARK a MEDIAN v něm osloví na 10 tisíc náhodně vybraných
Úterý, 07. červenec 2015
aktualita
V Havířově skončila stavba nového dopravního hřiště, které město slavnostně otevřelo 7. července. "V Havířově dopravní hřiště vhodné i pro výuku zatím nebylo. I s ohledem na zavedení povinné dopravní výuky dětí v mateřských a základních školách byla proto nutná jeho realizace," říká náměstek havířovského primátora Ivan Bureš.
Pondělí, 15. červen 2015
aktualita
Zveme na výstavu fotografií havířovského autora Josefa Talaše, kterou nainstaloval v prostorách Jaškovské krčmy v Horním Těrlicku. Výstava Žena, Skleněné fantazie má vernisáž 23. června v 18.00 hodin a navštívit ji můžete do konce srpna.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz