havirov_letecky_2014.jpg
Úterý, 07. březen 2017
aktualita
V pořadu vystoupí Milada Kaďůrková a herec NDM v Ostravě Miroslav Rataj. Literární pořad se koná ve středu 15. března 2017 v 18 hodin v Půjčovně se zaměřením na hudbu a umění na ulici Svornosti 2.
Úterý, 07. březen 2017
aktualita
Domov seniorů Luna se v letošním roce opět zapojil do projektu Jedeme v tom společně. Do závodu v podobě štafety na šlapadlech - rotopedech, motomedech apod. - se zde letos přhlásilo 10 cyklistů. V minulém ročníku dosáhli klienti domova pomyslného 13. místa z 22 účastníků. 
Pátek, 03. březen 2017
aktualita
V polovině března bude zahájena rekonstrukce a modernizace silnice II/475 - průtah Horní Suché. Plošná oprava ul. Dělnické v úseku od okružní křižovatky u prodejny HECHT (bývalý FIAT) v Prostřední Suché po křižovatku v Horní Suché - U Dvora (Na Císařství) a dále směrem na Stonavu až po křižovatku s ul. 9. května (STK) v Horní Suché potrvá přibližně tři měsíce. Po celou dobu stavby bude uzavřeno
Pátek, 24. únor 2017
aktualita
Příležitostí pro předání městských ocenění i udělení prestižní Ceny města za rok 2016 byl slavnostní večer v Kulturním domě Leoše Janáčka ve čtvrtek 23. února. Nominace na ocenění schválili zastupitelé, kteří ohodnotili osobnosti i kolektiv v sociální oblasti, ocenění dostali osobnosti z oblasti kultury, kolektiv i jednotlivci z oblasti volnočasových aktivit i sportu. Zástupci vedení Havířova předali
Středa, 15. únor 2017
aktualita
Předseda Senátu Milan Štěch v rámci své návštěvy měst Moravskoslezského kraje zavítal také do Havířova. V úterý 14. února jednal s vedením města v restauraci Zámek Havířov. Zajímal se o možnosti rozvoje města, nezaměstnanost, sociálně vyloučené lokality nebo zdejší problém odlivu obyvatel.
Pátek, 10. únor 2017
aktualita
Regionální předpovědní pracoviště Českého hydrometeorologického ústavu v regionu opět vyhlásilo smogovou situaci. Zároveň upozorňuje na možnost vyhlášení regulace, která omezuje prašný provoz vybraných průmyslových podniků. Radnice v období smogu zavádí určitá opatření, v boji proti prašnosti má však v mnohém svázané ruce.
Čtvrtek, 09. únor 2017
aktualita
Vedení havířovské městské policie a radnice v úterý 7. února ocenilo nejlepší strážníky a nejúspěšnější zásahy loňského roku. Při té příležitosti oslavila Městská policie Havířov 25 let od svého založení. Slavnostní setkání proběhlo v restauraci Radnice. 
Čtvrtek, 09. únor 2017
aktualita

Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Moravskoslezský kraj vydala z důvodu výskytu ptačí chřipky v k. ú. Horní Lutyně doporučení pro chovatele drůbeže.

Středa, 08. únor 2017
aktualita
V závěru února budou havířovští zastupitelé na svém zasedání projednávat návrh nové obecně závazné vyhlášky, která by na území města zakázala provozování veškerých technických hazardních her. Za návrh této vyhlášky se staví Rada města.
Úterý, 07. únor 2017
aktualita
Základní škola Mládežnická podá žádost o dotaci Ministerstva pro místní rozvoj ČR a grant Evropské unie. S touto finanční podporou chce pro své žáky vybudovat nové moderní učebny a v rámci programu ERASMUS+ zajistit pedagogům vzdělávání v zahraniční a mezinárodní spolupráci s jinými školami. Souhlas s podáním žádostí vyslovila Rada města.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz