chlapec_s-rybou2.jpg
Čtvrtek, 31. srpen 2017
aktualita
Poslední srpnový víkend vrcholilo v Praze mistrovství světa v mažoretkovém sportu – V. The World Championship Majorettes Sports 2017. Havířovské mažoretky KALA MKS Havířov vybojovaly dvě zlaté a čtyři stříbrné medaile. Dále obsadily pět dalších příček do 10. místa. Všech 11 soutěžních skladeb tak bylo oceněno buď medailí, nebo diplomem s dobrým umístěním. Součtem všech dosažených bodů KALA
Pondělí, 28. srpen 2017
aktualita
Ve čtvrtek 24. srpna se ve středisku Helios havířovského Domova seniorů konala již tradiční akce Loučení s létem. K dobrému jídlu a pití místním seniorům a seniorům ze střediska Luna, kteří se akce také zúčastnili, hrála živá hudba a pozdravit je přijela také havířovská primátorka Jana Feberová.
Pátek, 18. srpen 2017
aktualita
Rekonstrukce podjezdu pod železniční tratí v Havířově-Šumbarku je v plném proudu a v poslední třetině srpna si vyžádá dopravní uzavírku. Od 21. do 31. srpna bude podjezd uzavřen v úseku od ulice Železničářů po Opletalovu ulici.
Středa, 16. srpen 2017
aktualita
Pro období následujících dvou let chce město pro sebe a své organizace zajistit co nejvýhodnější cenu společného nákupu elektrické energie a zemního plynu. Od roku 2012 nakupuje Havířov energie na Českomoravské komoditní burze Kladno a o nákupu v prostředí komoditní burzy rozhodli radní i letos.
Pondělí, 14. srpen 2017
aktualita
Na magistrátu dnes proběhla schůzka s ředitelem Nemocnice s poliklinikou Havířov. Vedoucí představitelé města chtěli po řediteli, aby vyvrátil či potvrdil fámy o chystaném zavření interny havířovské nemocnice, které kolují zejména mezi seniory. Tyto obavy ředitel nemocnice vyvrátil.
Pondělí, 14. srpen 2017
aktualita
Havířovští radní dnes odhlasovali finanční podporu ve výši 20 tisíc korun ve prospěch veřejné sbírky, kterou vyhlásilo město Třinec na obnovu vyhořelého dřevěného kostela v Gutech. Dřevěný kostelík z 16. století, který počátkem srpna díky žhářům lehl popelem, byl kulturní památkou nevyčíslitelné hodnoty.
Pondělí, 14. srpen 2017
aktualita
Oprava dvou havířovských kulturních stánků za zhruba 6 milionů korun čeká město v závěru srpna. Střechy na obou budovách jsou ve špatném technickém stavu. Zastupitelé proto v dubnu rozhodli o převodu financí z fondu Městského kulturního střediska Havířov do rozpočtu města, za které město opraví střechy KDPB a Společenského domu a navíc špatnou vzduchotechniku Kulturního domu Leoše Janáčka.
Pátek, 11. srpen 2017
aktualita
Budova Nízkoprahového denního centra pro osoby bez přístřeší na Hřbitovní ulici v Havířově-Šumbarku je ve velmi špatném technickém stavu. Sociální služby města Havířova proto požádaly o evropskou dotaci na rekonstrukci této budovy. Jejich žádosti bylo vyhověno a centrum tak projde kompletní rekonstrukcí.
Pátek, 11. srpen 2017
aktualita
Stejně jako jiné nemocnice, i ta v Havířově se potýká s nedostatkem personálu. Proto se město rozhodlo, že zdravotníkům, kteří se za prací přistěhují, poskytne byt. Radnice nevylučuje, že se tato pobídka bude týkat i jiných profesí.
Středa, 09. srpen 2017
aktualita
Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov začala v pátek 4. srpna vyrábět ledovou plochu na zimním stadionu. Celý proces potrvá 10 dnů a pro ledovou plochu o celkové tloušťce 3,5 cm se spotřebuje 60 m³ vody.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz