havirov_letecky_2014.jpg
Úterý, 04. únor 2014
aktualita
Nové veřejné toalety slouží obyvatelům a návštěvníkům centra Havířova od pondělí 3. února. Jsou umístěny za objektem Labužník nedaleko náměstí Republiky a k jejich použití stačí pouhá pětikoruna. Pro imobilní občany jsou zdarma, mohou sem vejít pomocí tzv. euroklíče.
Pondělí, 03. únor 2014
aktualita
Bezručova chata na Lysé hoře v Beskydech stále prochází obnovou. Nenechte bez povšimnutí trvající výzvu Klubu českých turistů na příspěvek do veřejné sbírky na tuto akci. Podrobné informace zde.
Středa, 08. leden 2014
aktualita
Od 4. února do 29. dubna 2014 vždy v úterý každý sudý týden pořádají členové včelařského kroužku Ambrožíci při Základní škole Frýdecká v Havířově-Bludovicích včelařský kurz. Pro zájemce jsou úterní dvouhodinová setkání zdarma. Podrobné informace zde.
Úterý, 17. prosinec 2013
aktualita
Dar v hodně téměř 150 tisíc korun převzali na pondělním (16. 12. 2013) jednání zastupitelstva Havířova představitelé Policie České republiky. Velké výkladové komentáře Tretního řádu a dalších zákonů, testery na měření alkoholu v krvi, dopravní kužely a další praktické věci poslouží policistům ve zlepšení jejch práce především na území Havířova. Dary převzali krajský policejní ředitel
Pátek, 29. listopad 2013
aktualita
Propagace areálu bývalého Dolu Dukla - Dukla Industrial Park, možnost získat do Havířova budoucí investory, cesty a formy propagace nově vznikající průmyslové zóny a v neposlední řadě pomoc při vzniku nových pracovních míst - to byla některá témata pracovního setkání zástupců vedení havířovské radnice se zástupci agentury CzechInvest a ministerstva průmyslu a obchodu.
Středa, 06. listopad 2013
aktualita
Institut společenské odpovědnosti, o.p.s. vyhlásil další, již čtvrtý ročník úspěšné občanské Ankety společenské odpovědnosti ČR a SR pro rok 2013, která si klade za cíl zviditelnit společnosti a jiné subjekty, které vnímají odpovědnost k lidem, kvalitě, zaměstnancům, prostředí... Dalším cílem úspěšné ankety je získat zpětnou vazbu od občanů, kterou organizaci takto vnímají. Pro vylosovaného
Úterý, 24. září 2013
aktualita
Jedna z největších investičních akcí v dějinách Havířova - výstavba kanalizace v okrajových částech města - je u konce. Slavnostní předání stavby, která se dotkla především obyvatel Dolní a Prostřední Suché, Dolních Datyní a Bludovic, se konalo 24. září. "Děkuji všem za trpělivost a odvedenou práci. Cesta to nebyla jednoduchá a jsem rád, že bez větších potíží je u konce," řekl primátor
Pátek, 13. září 2013
aktualita
Zásady pro uzavírání nájemních smluv k uvolněným bytům v majetku města (dále jen zásady) schválili na své schůzi 11. září 2013 radní Havířova. Správce bytů - Městská realitní agentura bude od této chvíle přidělovat byty v souladu se zásadami, protože dosavadní pořadníky na byt byly v Havířově zrušeny.
Čtvrtek, 12. září 2013
aktualita
Obecný záměr pronájmu objektu bývalé základní školy na ulici Mánesova a okolního pozemku vyhlásilo město Havířov. Záměr v souladu se zákonem o obcích schválili na své schůzi 11. září 2013 havířovští radní. Komplex školských budov postavených v roce 1975 je situován nedaleko centra města a je napojen na veškeré inženýrské sítě.
Středa, 11. září 2013
aktualita
Opět po dlouhých letech slouží svému účelu nově opravené víceúčelové hřiště ve vnitrobloku ulic Dukelská a U Nádraží v Havířově-Šumbarku. Veřejnosti slouží už od konce července, jeho slavností zprovoznění proběhlo v úterý 10. září odpoledne za účasti představitelů města Havířova, občanské komise, Nadace OKD i občanského sdružení Šumbarák. Celkové náklady na projekt činí cca 483 tisíce


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz