vanocni_mestecko.jpg
Středa, 01. listopad 2017
aktualita
Havířov dlouhodobě nakupuje elektřinu a zemní plyn pro magistrát a své organizace efektivním a moderním způsobem na komoditní burze. Letos na burzovním trhu znovu nakoupil přes 24 tisíc megawatthodin (MWh) elektřiny a 4 a půl tisíce MWh zemního plynu pro následující dva roky. Zemní plyn městu zlevní proti letošní ceně o 15 procent, elektřina vlivem růstu velkoobchodní ceny zdraží, stále ale bude pod úrovní
Úterý, 31. říjen 2017
aktualita
V souvislosti s dezinformacemi o migrantech na území města, které se v současnosti šíří některými médii a sociálními sítěmi, a v návaznosti na množící se dotazy ze strany občanů, informuje Havířov o žadatelích o udělení mezinárodní ochrany a jejích držitelích ubytovaných ve střediscích Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra (dále jen SUZ MV) na území města.
Pondělí, 30. říjen 2017
aktualita
V poslední době se stále více objevují stížnosti na skutečnost, že lidé v Havířově nechávají volně pobíhat své psy v okolí parku Na Nábřeží a na Lučině. Tyto stížnosti zazněly ze strany občanů také na posledním zasedání zastupitelstva, které se konalo koncem měsíce září. Z tohoto důvodu byla počátkem října strážníky havířovské policie provedena celoplošná kontrola dodržování vyhlášek 
Pondělí, 30. říjen 2017
aktualita
U kostela sv. Anny v Havířově si v pátek dopoledne vedoucí představitelé města, zástupci Československé obce legionářské, Svazu bojovníků za svobodu, Konfederace politických vězňů a dalších spolků a organizací společně připomněli 99. výročí vzniku Československé republiky. V krátkém proslovu přiblížila význam vzpomínaných událostí primátorka města Jana Feberová.
Čtvrtek, 26. říjen 2017
aktualita
Havířov a Karviná řeší problém se směsným komunálním odpadem, který od roku 2024 už nebude možné bez úpravy ukládat na skládky. Města se proto spojila se skupinou Veolia, která vyrábí teplo pro region a zabývá se i nakládáním s odpady. Spolupráci dnes potvrdili v Havířově formou memoranda. Prostřednictvím pracovních skupin začnou připravovat projekt, jehož cílem je zajistit efektivní a ekologické využití
Čtvrtek, 26. říjen 2017
aktualita
Do ukončení stavebních prací zbývá už jen několik týdnů. Harmonogram III. etapy výměny starých oken za nová plastová v městských domech, který odstartoval v březnu, se chýlí k závěru. Hotovo bude do konce listopadu.
Středa, 25. říjen 2017
aktualita
V pondělí 16. října se ve Stálé výstavní expozici Historie psaná uhlím uskutečnila vernisáž výstavy s názvem Poznej Havířov. Více než 40 návštěvníků si mohlo prohlédnout 10 nových výstavních panelů, zhlédnout krátký medailonek o Havířovu z roku 1968 a odnést si propagační brožurku shrnující nejpodstatnější informace o výstavě.
Pondělí, 23. říjen 2017
aktualita
Lektor komise pro bezpečnost silničního provozu opět přednášel seniorům, jak se bezpečně pohybovat po cestách za tmy a šera. A ne naposledy. Senioři mají zájem o další přednášku.
Pátek, 20. říjen 2017
aktualita
Celorepubliková soutěž žáků středních škol v masérských dovednostech Zlatý masér se konala ve čtvrtek 19. října v Sanatoriích Klimkovice. Zúčastnilo se jí 40 soutěžích z dvanácti středních škol z České republiky a jedné střední školy ze Slovenska. Již třetí ročník soutěže uspořádalo Střední odborné učiliště Dakol z Petrovic u Karviné ve spolupráci se Sanatorii Klimkovice. Celou akci zaštítili
Pátek, 20. říjen 2017
aktualita
Ve středu 18. října přijala na radnici primátorka města Jana Feberová spolu se svou náměstkyní pro sociální rozvoj Alenou Zedníkovou delegaci vedoucích středisek sociálních služeb Středočeského kraje, kterou vedla senátorka Emílie Třísková. Hlavním tématem společné debaty byla problematika sociálních služeb a aktivity havířovských seniorů.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz