vanocni_mestecko.jpg
Úterý, 14. listopad 2017
aktualita
Zimní údržba místních komunikací byla zahájena 1. listopadu 2017 a dle plánu schváleného městskou Radou potrvá do konce března příštího roku. Ve městě Havířově zajišťují zimní údržbu místních komunikací, které jsou ve vlastnictví města, zaměstnanci havířovských Technických služeb. Pozemní komunikace státu udržují dodavatelské firmy na základě smluv uzavřených s ŘSD a komunikace Moravskoslezského
Pondělí, 13. listopad 2017
aktualita
V místě zbouraného bytového domu na ulici Obránců míru v Havířově-Šumbarku v těchto dnech vzniká nové workoutové hřiště s odpočinkovou zónou. V této části Šumbarku, která je sociálně vyloučenou lokalitou, bude během následujících dnů dokončeno sportovně rekreační zázemí určené pro všechny obyvatele města.
Pondělí, 13. listopad 2017
aktualita

Zprávu o životě dnešních obyvatel Havířova a zdejšího farního společenství vložili představitelé města a římskokatolické farnosti v Havířově do věže kostela sv. Anny v neděli 12. listopadu. Budoucí generace se například dočtou o opravách kostela nebo počtu obyvatel města. Nechybí ani pár současných mincí.

Pondělí, 13. listopad 2017
aktualita
Symbolicky úderem 11. hodiny si lidé v Havířově v pátek u kostela sv. Anny připomněli Den válečných veteránů. Po krátkém proslovu primátorky města Jany Feberové položili představitelé města a zástupci Československé obce legionářské, Českého svazu bojovníků za svobodu, veřejného a politického života věnce a kytice k pamětní desce.
Pondělí, 13. listopad 2017
aktualita
Za přítomnosti primátorky města Havířova a dalších zástupců města, partnerů a přátel školy oslavila dne 9. listopadu Vysoká škola sociálně správní desáté výročí své existence.
Čtvrtek, 09. listopad 2017
aktualita
V Nemocnici s poliklinikou Havířov proběhl druhý ročník Dne urologické prevence, který byl věnován prevenci a časnému záchytu urologických onemocnění.  V rámci preventivního dne bylo možné využít bezplatného vyšetření ledvin, močového měchýře a prostaty ultrazvukem a následné konzultace s lékařem.
Čtvrtek, 09. listopad 2017
aktualita
Omezení provozu pro stavební práce ve středu obce Horní Suchá, v místě křížení silnic č. II/474 a II/475 (zastávky U Dvora a Na Císařství), kde nově vznikají dvě okružní křižovatky, bude již brzy minulostí. 
Středa, 08. listopad 2017
aktualita
Rada města schválila dodavatele na část avizovaných oprav bytových domů. Sanaci bytových domů vchodů 129 - 133 na ulici Na Nábřeží a 2 - 6 na ulici 17. listopadu stihne město zahájit ještě v letošním roce. Na sanaci obytného domu 8 - 14 na 17. listopadu stále probíhá výběr dodavatele a výběrové řízení na sanaci bytového domu na Mánesově ulici, vchodů 12 - 16, bude vyhlášeno znovu.
Úterý, 07. listopad 2017
aktualita
Chlapci z dětského domova v Těrlicku pravidelně navštěvují spolek ADAM a pomáhají tak dětem s autismem. Za tuto aktivitu získali cenu GRATIS TIBI 2017 v kategorii základních škol. Porota ocenila dlouhodobou spolupráci dětí, která trvá již od roku 2011, a také pestrost činností, které po dobu fungování projektu společně vytváří.
Pondělí, 06. listopad 2017
aktualita
Hlásiče požáru na baterie instaluje MRA Havířov už od roku 2011 do všech nově vzniklých bytových jednotek po rozdělení velkometrážních bytů. Elektrická požární signalizace je v revitalizovaných domech, ať už v prostorách chráněných únikových cest nebo přímo v bytech se zvláštním režimem. Od nového roku budou hlásiče montovány do všech uvolněných bytů procházející rekonstrukcí, což je zhruba


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz