vanoce_14.jpg
Středa, 14. prosinec 2016
aktualita
Studium Akademie III. věku v úterý 25. října slavnostně zahájila Vysoká škola sociálně správní, Institut celoživotního vzdělávání v Havířově. K ceremoniálu škola přizvala i vedení města Havířova. To studium svých seniorů každoročně podporuje.
Pondělí, 24. říjen 2016
aktualita
Na nejprestižnější klání ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu jely „maniačky“ obhajovat titul v kategorii Aerobik group performance. Bojovat o medaile ve sportovním aerobiku jel také Radek Dvořák. V kategorii muži od 11 do 13 let získal 2. místo a titul vicemistra světa.
Čtvrtek, 13. říjen 2016
aktualita
K zbourání bytového domu na ulici Obránců míru dojde již v říjnu 2016. Za odstranění objektu město zaplatí zhruba jeden a půl milionu korun, z nichž bude 80 procent do rozpočtu města navráceno zpět z dotace Ministerstva pro místní rozvoj. To projekt podpoří s podmínkou revitalizace získaného prostoru, vedoucí k rozvoji sociálně vyloučené lokality.
Úterý, 04. říjen 2016
aktualita
Do vstupů objektů havířovských základních a mateřských škol budou v letošním roce nainstalovány video zvonky či bezpečnostní kamery v předpokládané hodnotě zhruba milion korun. Systémy sloužící k eliminaci výskytu nežádoucích osob budou letos vybaveny základní školy 1. máje, Mládežnická, Selská a Žákovská a mateřské školy E. Holuba a Petřvaldská.
Pondělí, 03. říjen 2016
aktualita

V rámci jubilejního 10. ročníku pochodu seniorů letos účastníci vyrazili v pátek 30. září na cestu Dolní Datyní. Na trase dlouhé 3600 metrů museli projít celkem 5 stanovišť a splnit dva úkoly. V cíli je pak čekal drobný dárek s občerstvením.

Pátek, 16. září 2016
aktualita
Rekonstrukci stávajícího brouzdaliště na Městském koupališti schválila Rada města Havířova během svého zasedání. Nově navrhované brouzdaliště bude mít svařovanou nerezovou vanu, která bude vložena do původního bazénku. Vana bude vybavena jedenácti napouštěcími tryskami, které budou rovnoměrně rozloženy po celé ploše bazénu. Toto řešení zajistí rychlejší obměnu vody a lepší hygienickou kvalitu.
Úterý, 13. září 2016
aktualita
Společnost ČEZ upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy jimi provozované, nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti.
Čtvrtek, 08. září 2016
aktualita
Provozovatelé kotlů na pevná paliva od 10 do 300 kW, sloužících k vytápění objektů, jsou dle zákona povinni provádět jednou za dva roky kontrolu jejich stavu. Není-li osoba, která zdroj provozuje známa, považuje se za provozovatele vlastník kotle, kontrolu si pak musí zajistit. Záznam o provedení této kontroly na území města může dle zákona vyžadovat Magistrát. 
Středa, 22. červen 2016
aktualita
Pobočka Diagnostického ústavu pro mládež a střediska výchovné péče byla v Havířově otevřena za účasti primátora Daniela Pawlase a ředitele Diagnostického ústavu v Ostravě Petra Krola ve středu 22. června. Pobočka našla své místo v křídle F havířovského magistrátu a bude v provozu jeden den v týdnu.  Bude poskytovat ambulantní služby jako je poradenství či diagnostika.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz