chlapec_s-rybou2.jpg
Středa, 25. říjen 2017
aktualita
V pondělí 16. října se ve Stálé výstavní expozici Historie psaná uhlím uskutečnila vernisáž výstavy s názvem Poznej Havířov. Více než 40 návštěvníků si mohlo prohlédnout 10 nových výstavních panelů, zhlédnout krátký medailonek o Havířovu z roku 1968 a odnést si propagační brožurku shrnující nejpodstatnější informace o výstavě.
Pondělí, 23. říjen 2017
aktualita
Lektor komise pro bezpečnost silničního provozu opět přednášel seniorům, jak se bezpečně pohybovat po cestách za tmy a šera. A ne naposledy. Senioři mají zájem o další přednášku.
Pondělí, 23. říjen 2017
aktualita
Půjčovna se zaměřením na hudbu a umění zve ve středu 25. října v 17 hodin na vernisáž výstavy obrazů.
Pátek, 20. říjen 2017
aktualita
Celorepubliková soutěž žáků středních škol v masérských dovednostech Zlatý masér se konala ve čtvrtek 19. října v Sanatoriích Klimkovice. Zúčastnilo se jí 40 soutěžích z dvanácti středních škol z České republiky a jedné střední školy ze Slovenska. Již třetí ročník soutěže uspořádalo Střední odborné učiliště Dakol z Petrovic u Karviné ve spolupráci se Sanatorii Klimkovice. Celou akci zaštítili
Pátek, 20. říjen 2017
aktualita
Ve středu 18. října přijala na radnici primátorka města Jana Feberová spolu se svou náměstkyní pro sociální rozvoj Alenou Zedníkovou delegaci vedoucích středisek sociálních služeb Středočeského kraje, kterou vedla senátorka Emílie Třísková. Hlavním tématem společné debaty byla problematika sociálních služeb a aktivity havířovských seniorů.
Pátek, 20. říjen 2017
aktualita
Nové sportovní hřiště v Havířově–Životicích za hasičskou zbrojnicí otevřela Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov pro veřejnost 18. října. Kromě umělé trávy s brankami na fotbal a házenou se nachází v areálu workoutové sportoviště, koutek pro děti a doskočiště pro skok daleký. Doprovod dětí může strávit čas v prostorném altánku. SSRZ plánuje v brzké době nakreslit čáry na
Čtvrtek, 19. říjen 2017
aktualita
Dvě nová auta na ekologický pohon získají v nejbližší době strážníci městské policie a jedno úřad města jako referentské vozidlo. Nákup osobních automobilů s pohonem CNG bude spolufinancován Státním fondem životního prostředí.
Středa, 18. říjen 2017
aktualita
Čestný titul Strom hrdina v anketě Strom roku získal asi 80 let starý javor platanolistý rostoucí v havířovském zámeckém parku. Odbornou porotu zaujal osud stromu, který v nedávné minulosti za nemalého lidského úsilí bojoval o svou existenci. Během dnešního dopoledne předala primátorka města vedení havířovského Zámku čestnou plaketu.
Úterý, 17. říjen 2017
aktualita
Nová vlaková zastávka funguje od pondělí 16. října 2017. Zastávka Havířov střed je umístěna přímo u silničního mostu v blízkosti Dělnické ulice, nachází se tak v docházkové vzdálenosti od zastávky městské i příměstské autobusové dopravy. 
Úterý, 17. říjen 2017
aktualita
Práce na zahradách před zimou a sběr podzimního listí občany našeho města jsou tradičně spojeny s odvozem tohoto bio odpadu do sběrných dvorů. Pravděpodobně ze zvyku či tradice lidé sesbíraný odpad častěji přivážejí do sběrného dvora na Karvinské ulici v areálu Technických služeb Havířov. Tento sběrný dvůr se tak rychleji zaplňuje a v posledních dnech se často stává, že pro završenou


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz