havirov_letecky_2014.jpg
Pondělí, 28. červenec 2014
aktualita
Potřebu investovat v budoucnu do části Havířova Podlesí vnímá město velmi intenzivně. Jedná se především o investice do zelených ploch, parků a odpočinkových zón. Jednou z nich by se mohl stát připravovaný Park sponzorů, jehož myšlenka vznikla po tradiční havířovské konferenci Zelená města téměř před čtyřmi lety, kdy někteří sponzoři konferenci městu věnovali věcné dary. "Úvaha, co s darovanými
Pondělí, 28. červenec 2014
aktualita
V závěru července zahájená rekonstrukce autobusového nádraží na Podlesí přináší pro cestující změny, o kterých informuje ČSAD Havířov zde.
Pátek, 25. červenec 2014
aktualita
Další kolo jednání mezi vedením města Havířova a zástupci společnosti Asental Business na téma zamýšleného prodeje areálu Merkur na Podlesí proběhlo na havířovské radnici ve čtvrtek 24. července dopoledne.
Čtvrtek, 24. červenec 2014
aktualita
V městské části Životice v ulicích Zelená, Na Dolanech, Severní, Na Polanech, U Křížů, Padlých hrdinů, Ovocná a Na osinách a v Prostřední Suché v Hornosušské a Protější ulici zahajuje město Havířov výstavbu kanalizace, tzv. III. etapu. Do roka by měli lidé bydlící v těchto částech mít hotovou kanalizaci a šanci se na ni napojit. Hodnota díla je bezmála 60 milionů korun bez DPH, maximální výše dotace
Úterý, 22. červenec 2014
aktualita
Od letošního 1. srpna opět odstartují "koltíkové dotace". Moravskoslezský kraj pro tuto výzvu uvolnil ze svého rozpočtu 30 milionů korun, stejnou částku poskytuje Ministerstvo životního prostředí prostřednictvím Státního fondu životního prostředí ČR. Podrobnosti v příloze.
Pondělí, 21. červenec 2014
aktualita
Bezmála dvě miliardy korun investovala havířovská radnice za uplynulé čtyři roky do zvelebení města. Dokreslují to opravené školy, bytové domy, zrekonstruované kino, veřejné plochy a sportoviště, náměstí, chodníky, parčíky a další místa. "Snažili jsme se opravovat a obnovovat různá místa a objekty ve všech částech Havířova, obyvatelé města si to zaslouží," vyjádřil se k nemalým investicím
Pondělí, 23. červen 2014
aktualita
Letošní Havířov v květech je minulostí. Průvod, kulturní program i květinové sochy lidé obdivovali nejen v sobotu 21. června - v den konání tradiční havířovské akce, ale i následující neděli a pondělí. Selský dvůr v prostoru vedle náměstí Republiky se zaplnil květinovými sochami různých domácích zvířat, o kterých návštěvníci měli možnost hlasovat podobně, jako o nejpěknějším alegorickém
Pondělí, 09. červen 2014
aktualita
Město Havířov získalo další dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko (ROP). Tentokrát se jedná o projekty zaměřené na zvýšení bezpečnosti v dopravě.
Pondělí, 09. červen 2014
aktualita
Přibližně hektar neposečeného porostu s kopretinami, vlčími máky, kohoutky lučními, klasickou řepkou a dalšími květinami tvoří v Havířově tzv. motýlí louku, která slouží hmyzím opylovačům a motýlům. 
Středa, 04. červen 2014
aktualita
Od loňského srpna do konce letošního května probíhala rekonstrukce nejstaršího náměstí v Havířově. Dokončenou opravu náměstí T. G. Masaryka město slavnostně 3-. června 2014 předalo do užívání veřejnosti. 


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz