prednadrazi_web2.jpg
Čtvrtek, 08. říjen 2015
aktualita
Šedesáté výročí svého založení slaví Městská knihovna Havířov podobně jako nejmladší město České republiky, ve kterém působí. Slanostní setkání současných i bývalých pracovníků knihovny a mnoha hostů včetně primátora Havířova Daniela Pawlase a jeho náměstka Daniela Vachtarčíka se uskutečnilo ve středu 7. října 2015. "I když se často mluví o tom, že tištěné slovo je vytlačováno jinými
Středa, 07. říjen 2015
aktualita
V pořadí již na sedmém ročníku havířovské konference Zelená města - města budoucnosti, se v úterý 6. října sešli v Kulturním domě Radost úředníci měst a obcí s odborníky ze zahradnických a architektonických firem, aby diskutovali o veřejné zeleni v našich městech. Letošní konference nesla téma Zeleň v historii měst a pozvání přijala více než stovka hostů z celé České republiky i sousedního Polska.
Úterý, 06. říjen 2015
aktualita
Druhé místo z Mistrovství světa ve street show si v závěru září přivezli havířovští tanečníci skupiny Limit DC. Mistrovství se za účasti tanečníků mimo jiné ze Slovenska, Polska, Dánska, Ruska, Ukrajiny, Švédska, Nizozemí a dalších států konalo v Ostravě. Lepší než havířovský Limit DC byla jen slovinská formace se 68 tanečníky na scéně.
Čtvrtek, 01. říjen 2015
aktualita
Zcela zrekonstruovaný kamerový bezpečnostní systém začali v těchto dnech používat strážníci havířovské Městské policie. Kamerový provoz nyní propojuje všechny tři komisariáty, používat 24 kamer s digitálním systémem lze v podstatě ze všech tří služeben. 
Středa, 30. září 2015
aktualita
V pořadí druhé venkovní hřiště s posilovacími stroji zprovoznila pro veřejnost v těchto dnech ve venkovních prostorách Základní školy Marie Pujmanové Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov SSRZ). "Návštěvníci tady mají k dispozici pět dynamických strojů na posilování rukou, zádových svalů, nohou nebo i celého těla," vysvětluje ředitel SSRZ Václav Wicher. Podle něj je nové
Sobota, 26. září 2015
aktualita
Natáčení známého pořadu TV Prima Ano, šéfe! se ve dnech 23. až 26. září 2015 odehrávalo v Havířově v restauraci Zámek a na pár dnů tak do města zavítal i známý český šéfkuchař, gastronom a moderátor jmenovaného pořadu v jednom Zdeněk Pohlreich.
Čtvrtek, 17. září 2015
aktualita
Pět milionů korun ušetřilo město Havířov při zářijovém nákupu elektřiny a zemního plynu pro magistrát a všechny příspěvkové organizace a některé městské společnosti na léta 2016 a 2017. Ceny nákupu energií na Českomoravské komoditní burze Kladno se podařilo snížit v průměru o pětinu. "Nákup energií centralizujeme každoročně," vysvětluje náměstek primátora pro hospodářský rozvoj
Středa, 09. září 2015
aktualita
V Havířově ojedinělé hřiště se stroji ke zlepšení fyzických i psychických schopností seniorů získali klienti havířovského domova seniorů. Hřiště našlo své místo na zahradě střediska Luna na Šumbarku a senioři mohou od dnešního dne využívat 4 cvičební prvky k údržbě a regeneraci svých psychomotorických schopností, které s přibývajícím věkem ztrácejí. 
Pondělí, 07. září 2015
aktualita
Bezmála čtyřicet tisíc diváků ve dvou dnech - to je bilance návštěvnosti tradičních Havířovských slavností, které prostor za Městskou sportovní halou zaplnily 4. a 5. září a jako obvykle nabídly bohatý kulturní program, který přibližuje fotoreportáž Josefa Talaše. 
Sobota, 05. září 2015
aktualita
Své vítěze zná už 25. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Krásná jako kvítka, kterou tradičně vyhlašuje Základní škola Frýdecká v Havířově se Sdružením Tranoscius ve spolupráci se statutárním městem Havířov a havířovskou městskou knihovnou. Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo v pátek 4. září v Kulturním domě Leoše Janáčka, kde je do konce září připravena i výstava letošních prací


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz