hawq2014.jpg
Pondělí, 03. březen 2014
aktualita
Havířovští policisté budou posíleni v dohledné době o 11 kolegů odjinud. "Jedná se o přesun policistů - tedy běžnou praxi - kdy zodpovědný služební funkcionář řeší bezpečnostní problematiku na celém svěřeném území," napsal havířovskému primátorovi krajský policejní ředitel Tomáš Kužel.
Čtvrtek, 27. únor 2014
aktualita
K pracovním cestám mají úředníci havířovského magistrátu možnost použít elektromobil, který město do užívání převzalo ve středu 26. února. Klíče od auta si od zástupce energetické společnosti ČEZ převzal tajemník havířovské radnice Milan Menšík. "Auto máme v dlouhodobém pronájmu do listopadu příštího roku, dobíjení na stanici, která je vedle budovy radnice, nás přijde na 150 korun
Středa, 19. únor 2014
aktualita
Vyřeš zločin! Stopa. To je název unikátní interaktivní výstavy věnované vědeckým kriminalistickým metodám, na kterou zve Výstavní síň Musaion v Havířově na Pavlovově ulici. Výstava je určena nejen amatérským kriminalistům, ale všem, kteří se zajímají o kriminalistiku a boj se zločinem. Výstavu zapůjčilo Mendelovo muzeum v Brně, které ji připravilo společně s Ústavem soudního lékařství v Brně,
Úterý, 18. únor 2014
aktualita
Po vyhodnocení prvních dopadů změn jízdních řádů MHD v Havířově k 15. prosinci minulého roku jsou připraveny další dílčí úpravy, které by na základě požadavků cestujících měly vést ke zlepšení dopravního spojení. Už k 1. únoru 2014 dopravci provedli opatření na lince 413 prodloužením vybraných spojů do a z Horní Suché. K 2. březnu 2014 budou provedeny dílčí úpravy časových poloh spojů na
Pátek, 07. únor 2014
aktualita
Slavnostní setkání městských policistů z Havířova s vedením města se koná každoročně v období, kdy byla před dvaadvaceti lety Městská policie Havířov založena. Letos se strážníci na své výroční poradě sešli  ve čtvrtek 6. února v Kulturním domě Radost, aby vyhodnotili svoji činnost za minulý rok a ocenili nejlepší ze svých řad. Slavnostní odpoledne doplnil kulturní program.
Úterý, 04. únor 2014
aktualita
Nové veřejné toalety slouží obyvatelům a návštěvníkům centra Havířova od pondělí 3. února. Jsou umístěny za objektem Labužník nedaleko náměstí Republiky a k jejich použití stačí pouhá pětikoruna. Pro imobilní občany jsou zdarma, mohou sem vejít pomocí tzv. euroklíče.
Pondělí, 03. únor 2014
aktualita
Bezručova chata na Lysé hoře v Beskydech stále prochází obnovou. Nenechte bez povšimnutí trvající výzvu Klubu českých turistů na příspěvek do veřejné sbírky na tuto akci. Podrobné informace zde.
Čtvrtek, 16. leden 2014
aktualita
Pro letošní rok je průměrná cena tepelné energie dodávané ze zařízení Havířovské teplárenské společnosti (HTS) stanovena na 465,63 koruny za GJ bez DPH, zatímco loni byla 467,77 Kč/GJ bez DPH. Průměrná cena tepla je tak meziročně pro Havířovské nižší. "Tento pokles kopíruje pokles průměrné ceny nakupovaného tepla od společnosti Dalkia," říká předseda představenstva HTS Břetislav Petr.
Pondělí, 13. leden 2014
aktualita
Zrekonstruované výstavní panely stálé expozice historie města a hornictví představila v pondělí 13. ledna 2014 veřejnosti havířovská městská knihovna, která expozici ve Společenském domě spravuje. "Nainstalovali jsme další exponáty, obnovili informační výstavní panely se samolepícími foliemi a provedli jsme také digitalizaci veškerých textů," uvedla ředitelka Městské knihovny Havířov Dagmar
Středa, 08. leden 2014
aktualita
Od 4. února do 29. dubna 2014 vždy v úterý každý sudý týden pořádají členové včelařského kroužku Ambrožíci při Základní škole Frýdecká v Havířově-Bludovicích včelařský kurz. Pro zájemce jsou úterní dvouhodinová setkání zdarma. Podrobné informace zde.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz