zima_v_parku.jpg
Úterý, 10. leden 2017
aktualita
V pátek 6. ledna přijala primátorka Havířova Jana Feberová ve své kanceláři delegaci ze Střední školy technických oborů na ulici Lidické. Studenti oboru kominík v kominickém stejnokroji přišli s vedením školy primátorce popřát do nového roku a představit možnost zapojení své školy do Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání.
Pondělí, 09. leden 2017
aktualita
Z důvodu nemoci sólistky Evy Urbanové mění Městské kulturní středisko Havířov termín Novoročního koncertu statutárního města Havířova. Zítřejší koncert v Kulturním domě Leoše Janáčka je tak zrušen. Předpokládaný náhradní termín je stanoven na 4. února 2017. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Pondělí, 09. leden 2017
aktualita
Výstava bude zahájena v pondělí 16. ledna 2017 v 15 hodin ve Stálé výstavní expozici Městské knihovny Havířov. Prostřednictvím výstavních panelů se návštěvníci seznámí s činností a hornickými tradicemi Klubu přátel Hornického muzea v Ostravě. Putovní výstava byla v loňském roce k vidění v pražském Senátu či na Slezskoostravském hradě.
Pondělí, 09. leden 2017
aktualita
Lyžařský závod O pohár Žermanické a Těrlické přehrady je určen pro obyvatele obcí mikroregionu, tedy obcí Těrlicko, Soběšovice, Albrechtice, Dolní Domaslavice, Horní Domaslavice, Lučina, Žermanice, Pazderna, Horní Bludovice, Bruzovice a města Havířov. Zúčastnit se mohou pouze amatérští jezdci, kteří nejsou a nebyli registrováni v žádném sportovním klubu nebo oddíle lyžování.
Pátek, 06. leden 2017
aktualita
V pátek 6. ledna přesně na Tři krále navštívili havířovský magistrát tříkráloví koledníci. V rámci dobročinné akce Tříkrálová sbírka, kterou pořádá Charita Česká republika, přišli vedoucím představitelům města popřát štěstí do nového roku.
Pátek, 06. leden 2017
aktualita
Ve středu 4. ledna navštívila primátorka města Havířov Jana Feberová ředitelství městské policie. Nově zvolená primátorka s přijetím své funkce přijala zároveň řídící funkci vůči Městské policii Havířov a společně s ředitelem policie Bohuslavem Murasem tak prodiskutovali základní principy jejího fungování. Během příštích dnů primátorka navštíví další komisariáty a detašovaná pracoviště
Čtvrtek, 05. leden 2017
aktualita
Díky zbourání původního mostku přes řeku Lučinu je omezen průchod pro pěší, zejména z levého břehu řeky z lokality kolem ulice Na Důlňáku. Pro občany města je vyznačena trasa, kterou je možné úsek obejít. Město navíc nově zavádí dočasný autobusový spoj, určený zejména pro potřeby školních dětí.
Středa, 04. leden 2017
aktualita
Charita Česká republika i v letošním roce pořádá dobročinnou akci zvanou Tříkrálová sbírka. Ta probíhá prvních čtrnáct dní v novém roce. Její výtěžek je určen na pomoc handicapovaným a nemocným osobám, matkám s dětmi v tísni, seniorům a dalším jinak znevýhodněným skupinám lidí, a to zejména v regionech, ve kterých sbírka probíhá. 
Úterý, 03. leden 2017
aktualita
Počet obyvatel statutárního města Havířov se za rok 2016 snížil přesně o 878 občanů. Úbytek občanů je o něco málo nižší než v předcházejících letech. 
Úterý, 03. leden 2017
aktualita
Chlapeček René se narodil mamince Monice na Nový rok minutu po půlnoci. Na svět přišel v porodnici v Havířově s mírami 50 centimetrů a 3,13 kilogramu. Havířovská nemocnice se tak podruhé po sobě stala místem, kde se narodilo první miminko roku v Česku.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz