prednadrazi_web2.jpg
Úterý, 24. listopad 2015
aktualita
Rekonstrukce oboustranného dva metry širokého chodníku na ulici Marie Pujmanové od křižovatky s ulicí Jarošova po autobusovou točnu na Lidické na Šumbarku skončila. Nasvětlený je také přechod pro chodce v sousedství zdejší základní školy, město nechalo rozšířit sedm kontejnerových stání, kam se teď vejdou i nádoby na separovaný odpad, a zrekonstruovat pět nástupišť u autobusových zastávek.
Pondělí, 23. listopad 2015
aktualita
Zábavnou formou učily děti v havířovských mateřských školách porozumět autistům pracovnice Poradenského střediska pro rodinu a dítě Sociálních služeb města Havířova. Besídky s loutkami Fanynkou a Františkem, které dětem vyprávěly o odlišných kamarádech, probíhaly ve školkách v listopadu.
Sobota, 21. listopad 2015
aktualita
Už potřetí se vrátila cvičební a taneční show Havířov v pohybu, kterou nejmladší město České republiky organizuje vždy při příležitosti svého významného výročí. Letos je to při oslavách 60. výročí vzniku Havířova. V jednom prostoru a čase představili cvičební i taneční kreace účinkující všech věkových kategorií - od děti až po seniory, které spojuje radost z pohybu i vztah k městu. 
Čtvrtek, 19. listopad 2015
aktualita
U objektu jedné z největších havířovských škol skončilo zlepšení technického a tepelného stavu. Obvodový plášť všech pavilonů Základní školy Karolíny Světlé na Podlesí je zateplený, opraveny jsou střechy a objekt má vyměněná okna i dveře v souladu se závěry již dříve provedeného energetického auditu. 
Středa, 18. listopad 2015
aktualita
Dvacet let keramické tvorby Dity Maruscákové přibližuje výstava, kterou hostí hudební oddělení Městské knihovny Havířov na ulici Svornosti. Vernisáž výstavy je připravena na 25. listopadu 2015, výstavu můžete navštívit do konce letošního roku. Pozvánka
Pondělí, 16. listopad 2015
aktualita
Společnost ČSAD Havířov připravuje změnu pro cestující městskou hromadnou dopravou, kterým je 70 a více let. Mění se platnost jejich žluté čipové karty, jejíž kupón dosud platil neomezeně. Od 1. ledna 2016 bude mít platnost pouze na 1 rok. Podrobné informace ke změně tarifních podmínek MHD Havířov od 1. 1. 2016 zde.
Sobota, 14. listopad 2015
aktualita
Od pondělí 16. listopadu do 11. prosince letošního roku budou v areálu společnosti ArcelorMittal v Ostravě probíhat krátkodobé profuky kotle K8 energetiky Tameh Czech (dříve ArcelorMittal Energy Ostrava). Profuky, které jsou spojené s investiční akcí ekologizace kotlů , budou probíhat jedenkrát denně v době mezi šestou hodinou ráno a osmnáctou hodinou večer pouze v pracovních dnech. Společnost se omlouvá za vzniklý
Pátek, 13. listopad 2015
aktualita
Výstavba prvního úseku cyklostezky, která by měla v budoucnu spojit Havířov s rekreační oblastí v okolí Žermanické přehrady, v těchto dnech skončila. Úsek dlouhý 1,6 kilometru začíná u lávky přes říčku Lučinu a vede podél Mezidolního potoka po ulici Mezidolí, kde se napojuje na stávající komunikaci. 
Pondělí, 09. listopad 2015
aktualita
Instalaci poměrových měřičů tepla na radiátory v havířovských bytech zahajují tento týden pracovníci Městské realitní agentury (MRA), která spravuje bytový fond města. Do bytů budou technici montovat digitální rozdělovače topných nákladů (RTN) - měřičů, které pak nevyžadují osobní návštěvu při odečítání naměřených hodnot. Měřiče jsou zabezpečeny proti neoprávněné manipulaci. Přibližně
Sobota, 07. listopad 2015
aktualita
Doplňkový výukový materiál, který má děti hravou formou naučit správně třídit odpad, poskytlo mateřským i základním školám v Havířově statutární město ve spolupráci se společností EKO-KOM.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz