chlapec_s-rybou2.jpg
Úterý, 17. říjen 2017
aktualita
Nová vlaková zastávka funguje od pondělí 16. října 2017. Zastávka Havířov střed je umístěna přímo u silničního mostu v blízkosti Dělnické ulice, nachází se tak v docházkové vzdálenosti od zastávky městské i příměstské autobusové dopravy. 
Úterý, 17. říjen 2017
aktualita
Přijďte si na havířovský Zimní stadión zabruslit v následujících termínech:

 

Úterý, 17. říjen 2017
aktualita
Práce na zahradách před zimou a sběr podzimního listí občany našeho města jsou tradičně spojeny s odvozem tohoto bio odpadu do sběrných dvorů. Pravděpodobně ze zvyku či tradice lidé sesbíraný odpad častěji přivážejí do sběrného dvora na Karvinské ulici v areálu Technických služeb Havířov. Tento sběrný dvůr se tak rychleji zaplňuje a v posledních dnech se často stává, že pro završenou
Pondělí, 16. říjen 2017
aktualita
Na osm stovek sportovců v pěti běžeckých kategoriích rozběhalo v sobotním dopoledni centrum města. Potřetí v řadě se v Havířově konal městský běh na podporu handicapovaných sportovců Residomo Havířovská desítka. 
Pondělí, 16. říjen 2017
aktualita
Zkrášlit poškozené mantinely víceúčelového hřiště nástřikem graffiti - to byl úkol, který dostaly děti ze základních uměleckých škol v Havířově. Graffiti show, při kterém děti tvořily pod dohledem zkušeného graffiti umělce, se uskutečnilo na hřišti v Prostřední Suché v lokalitě Nový Svět v sobotu 14. října. Do tvorby se zapojily také děti z okolních rodinných domků.
Pátek, 13. říjen 2017
aktualita
Jména nej… zdravotních sester v regionu jsou známa. Vítězky ankety Moravskoslezská sestra 2017, z nichž tři byly z havířovské nemocnice, včera na slavnostním galavečeru v aule Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava převzaly certifikáty a dary. Ocenění jim předali hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, náměstek hejtmana pro zdravotnictví Martin Gebauer, zástupci zdravotnických zařízení
Pátek, 13. říjen 2017
aktualita
Půjčovna se zaměřením na hudbu a umění zve ve středu 25. října v 17 hodin na vernisáž výstavy obrazů.
Pátek, 13. říjen 2017
aktualita
Společnost ČEZ upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy jimi provozované, nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti.
Čtvrtek, 12. říjen 2017
aktualita
Setkání u ohně uspořádal ve středu 11. října Azylový dům pro muže Armády spásy k příležitosti blížícího se Mezinárodního dne za odstranění chudoby. Pozvání přijala i primátorka Jana Feberová a její náměstkyně pro sociální rozvoj Alena Zedníková.
Čtvrtek, 12. říjen 2017
aktualita
Některé děti se musí ve svém životě vypořádat se situací, která vyžaduje pomoc specialisty. Práci sociálních pracovníků z oddělení sociálně-právní ochrany dětí je v těchto případech nutno podpořit odbornou pomocí. Psychologické poradny však často mívají dlouhé objednací lhůty. Proto se město rozhodlo navázat spolupráci se Slezskou diakonií, která navýší kapacitu služby odborného sociálního


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz