centrum_kvete2.jpg
Pátek, 06. květen 2016
aktualita
2. května město zahájilo svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domků. Oproti loňskému roku byl harmonogram vzhledem ke klimatickým podmínkám naplánován od května do konce listopadu. Lidé, kteří bioodpad sami nekompostují, tak mají možnost uložit jej do hnědých popelnic, které dostali od města.
Úterý, 03. květen 2016
aktualita
Závodnice Maniak aerobiku budou reprezentovat Havířov na květnovém mistrovství Evropy v Karlových Varech a poté také na mistrovství světa ve Vídni, které se koná v polovině října. Maniačky vyhrály dva nominační závody po sobě a bez problému se tak kvalifikovaly do bojů o evropský i světový titul.
Pondělí, 02. květen 2016
aktualita
Neobvyklé pěší hlídky městské policie, posílené o děti z havířovských základních škol, potkávali lidé v Havířově ve čtvrtek 28. dubna v dopoledních hodinách. Do preventivního projektu „Jezdím, chodím bezpečně“, který MP Havířov každoročně realizuje v rámci měsíce bezpečnosti, se v letošním roce zapojily ZŠ Gen. Svobody z městské části Šumbark, z Podlesí ZŠ F. Hrubína a ZŠ
Pátek, 29. duben 2016
aktualita
Ministr vnitra Milan Chovanec odpověděl primátorovi Havířova na jeho dotaz ohledně možného přílivu migrantů do Havířova. Fáma o přílivu tisíců nelegálních migrantů do našeho města se objevila v závěru března před předvolebním mítinkem, který pořádal v Havířově Úsvit Tomio Okamury.
Pátek, 29. duben 2016
aktualita
Slavnostní předání cen autorům nejlepších prací dětské výtvarné soutěže na téma "Na silnici nejsem sám" se konalo v hudebním oddělení městské knihovny za účasti primátora města Bc. Daniela Pawlase. Všechny výtvarné práce byly k vidění během měsíce dubna ve vestibulu Magistrátu města Havířova. Výherci byli oceněni poukazy na nákup cyklistického zboží.
Čtvrtek, 28. duben 2016
aktualita
Finanční prostředky, které se podařilo ušetřit za zimní údržbu, město obratem využije při opravách chodníků a parkovacích ploch. Které to budou, vybrali pracovníci odboru komunálních služeb na základě podnětů občanů a připomínek občanských komisí. Celková ušetřená částky činí přibližně 2,9 milionu korun. Díky ní se lidem bude lépe chodit podél ulice Hornické, Na Nábřeží a po ulici
Pondělí, 25. duben 2016
aktualita
22. dubna 2016, havířovské náměstí Republiky a okolí
Pátek, 22. duben 2016
aktualita
Pět hvězdiček, nejvyšší možné ocenění, získal havířovský Domov seniorů Helios v rámci hodnocení kvality poskytovaných služeb. Certifikát předal Domovu krajský zástupce Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Ing. Radek Baran za účasti vedení města ve středu 20. dubna.
Úterý, 19. duben 2016
aktualita
Energetická skupina RWE otevřela v úterý 19. dubna v Havířově nové Zákaznické centrum. Občanům z Havířova a okolí, kteří preferují osobní kontakt, se tak zkvalitní a zjednoduší komunikace s jejich dodavatelem energií. Dosud v Havířově fungovalo jen kontaktní centrum v prostorách polyfunkční budovy na náměstí.
Sobota, 16. duben 2016
aktualita
Soutěž Inovační firma Moravskoslezského kraje 2016 vyhlašuje Agentura pro regionální rozvoj pod patronací Moravskoslezského kraje. Stejně jako v předcházejících letech je i čtvrtý ročník soutěže vyhlášen pro firmy, letos poprvé se mohou zapojit i školy, od základních po vysoké, v kategorii Junior Inovátor.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz