centrum_kvete2.jpg
Úterý, 02. srpen 2016
aktualita
Výstava prací klientů Slezské diakonie se koná od 4. srpna do 2. září v hudebním oddělení městské knihovny.
Pátek, 29. červenec 2016
aktualita
Další kurzy sebeobrany pro ženy připravuje městská policie na říjen a listopad pod názvem "Ženy, naučte se bránit". Bezplatné kurzy, které městská policie v Havířově organizuje od roku 2011, si získaly značnou popularitu a absolvovalo je již více než čtyři stovky žen. Do nově vypsaných podzimních kurzů se již ženy mohou hlásit.
Čtvrtek, 28. červenec 2016
aktualita
Především novomanželé využijí novou dřevěnou plastiku, kterou město pořídilo do parku před havířovským zámkem. Trůn je dílem řezbáře Čestmíra Slívy, jehož několik soch již zdobí město, a těrlického uměleckého kováře Hanse Guziura.
Úterý, 26. červenec 2016
aktualita
Krásné kytice a něco dobrého "na zub" dostala v pondělí 25. července paní Vlasta Jelínková, klientka Domova seniorů Luna v Havířově, která přesně 17. července 2016 oslavila 105 let svého života. Především mnoho zdraví a pohody jí přišel přát havířovský primátor Daniel Pawlas, kterého doprovodila vedoucí odboru školství a kultury Martina Dresslerová a ředitel Domova seniorů Milan Dlábek.
Pondělí, 25. červenec 2016
aktualita
Na přelomu července a srpna zahájí město plošné opravy dvou místních komunikací, a to ulice U Křížů a ulice Chrpové v úseku mezi ulicí Nákupní a Novou. Na obou ulicích bude omezený provoz. Oprava ulice Chrpové zahrnuje také změnu organizace parkování a tím i nárůst počtu parkovacích míst.
Pondělí, 25. červenec 2016
aktualita
Placení místních poplatků za odpad či za psa z bankovního účtu nebo terminálu (např. společnosti COOP) se stává stále častějším prostředkem k zaplacení. Plátce si ale musí dát pozor, aby nezapomněl platbu "identifikovat", to znamená napsat jméno a příjmení plátce a variabilní symbol, který příjemci - městu - jasně řekne, od koho peníze pocházejí a jaký poplatek se jimi hradí. "V opačném
Pátek, 22. červenec 2016
aktualita
V minulém letním období narostl počet lesních požárů a požárů při sklizni na polích. S cílem snížit jejich počet a zvýšit povědomí zemědělců a vlastníků lesy o zabezpečení požární ochrany v období sucha a při sklizni vytvořil Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje informační materiály.
Čtvrtek, 21. červenec 2016
aktualita
Havířovské slavnosti 2016 se uskuteční ve dnech 2. a 3. září 2016 v areálu Městské sportovní haly v Havířově. Dvoudenní program městských slavností bude plný hudby a zábavy.  Vstupenky si letos poprvé můžete zakoupit v předprodeji nebo on-line.
Středa, 22. červen 2016
aktualita
Pobočka Diagnostického ústavu pro mládež a střediska výchovné péče byla v Havířově otevřena za účasti primátora Daniela Pawlase a ředitele Diagnostického ústavu v Ostravě Petra Krola ve středu 22. června. Pobočka našla své místo v křídle F havířovského magistrátu a bude v provozu jeden den v týdnu.  Bude poskytovat ambulantní služby jako je poradenství či diagnostika.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz