havirov_letecky_2014.jpg
Pondělí, 13. únor 2017
aktualita
Výstavů fotografií Kateřiny a Nátana Rusnokových zahájí Půjčovna se zaměřením na hudbu a umění na ulici Svornosti 2 ve středu 22. února v 18 hodin. V hudební části večera zazní další koncert z cyklu Beethoven 2017 v podání Ensemble Moravia.
Pátek, 10. únor 2017
aktualita
Regionální předpovědní pracoviště Českého hydrometeorologického ústavu v regionu opět vyhlásilo smogovou situaci. Zároveň upozorňuje na možnost vyhlášení regulace, která omezuje prašný provoz vybraných průmyslových podniků. Radnice v období smogu zavádí určitá opatření, v boji proti prašnosti má však v mnohém svázané ruce.
Čtvrtek, 09. únor 2017
aktualita
Vedení havířovské městské policie a radnice v úterý 7. února ocenilo nejlepší strážníky a nejúspěšnější zásahy loňského roku. Při té příležitosti oslavila Městská policie Havířov 25 let od svého založení. Slavnostní setkání proběhlo v restauraci Radnice. 
Čtvrtek, 09. únor 2017
aktualita

Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Moravskoslezský kraj vydala z důvodu výskytu ptačí chřipky v k. ú. Horní Lutyně doporučení pro chovatele drůbeže.

Středa, 08. únor 2017
aktualita
V závěru února budou havířovští zastupitelé na svém zasedání projednávat návrh nové obecně závazné vyhlášky, která by na území města zakázala provozování veškerých technických hazardních her. Za návrh této vyhlášky se staví Rada města.
Úterý, 07. únor 2017
aktualita
Základní škola Mládežnická podá žádost o dotaci Ministerstva pro místní rozvoj ČR a grant Evropské unie. S touto finanční podporou chce pro své žáky vybudovat nové moderní učebny a v rámci programu ERASMUS+ zajistit pedagogům vzdělávání v zahraniční a mezinárodní spolupráci s jinými školami. Souhlas s podáním žádostí vyslovila Rada města.
Úterý, 07. únor 2017
aktualita
Ptačí chřipka je virové onemocnění postihující ptáky. Postihuje jak volně žijící ptáky, tak i drůbež, jako slepice, krůty, kachny a husy, ale i jiné ptáky chované v zajetí. Jaké je riziko přenosu ptačí chřipky na člověka, jaké jsou příznaky ptačí chřipky u lidí a jak se chránit informuje Ministerstvo zemědělství ČR.
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Již od roku 2011 fungují dvě detašovaná pracoviště městské policie, která vznikla na základě požadavků občanských komisí z Havířova-Šumbarku a z Havířova-Prostřední Suché   na ul. Dukelská 9a v Havířově-Šumbarku a na ul. Kpt. Jasioka 2 v Havířově-Prostřední Suché. Pracoviště jsou nepřetržitě obsazována strážníky městské policie.
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Havířovští radní jednali koncem ledna o převedení bezpečnostních systémů v hodnotě přes 645 tisíc korun z majetku města do vlastnictví havířovských škol a školek. Systémy k eliminaci výskytu nežádoucích osob ve školských zařízeních v této hodnotě byly v předešlém roce vybaveny základní školy 1. máje, Mládežnická a Žákovská, mateřské školy E. Holuba a Petřvaldská a základní a mateřská
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Komise BESIP Rady města Havířova zveřejnila zprávu o dopravní nehodovosti na území města v roce 2016. Informace jsou zpracovány ze statistik Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie ČR Karviná. 


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz