vanocni_mestecko.jpg
Čtvrtek, 07. prosinec 2017
aktualita
V současné době zajišťuje statutární město Havířov zpracování technicko-ekonomické analýzy provozu městské hromadné dopravy v Havířově. Součástí této práce je i získání vybraných informací o způsobu dopravy občanů našeho města formou dotazníkového průzkumu.
Středa, 06. prosinec 2017
aktualita
Vánoční setkání pro osamělé seniory s vedením města proběhne 21.12.2017 od 14 hodin v KD RADOST. Zápis zájemců se uskuteční 7.12.2017 na odboru sociálních věcí, MMH, Svornosti 2, Havířov-Město, budova F, přízemí č. 007B od 9 do 11 hodin. Účast na Vánočním setkání je limitována počtem míst. Přednost budou mít zájemci, kteří se vánočního posezení v minulých letech neúčastnili.
Úterý, 05. prosinec 2017
aktualita
Na Základní škole Generála Svobody byla v pondělí 4. prosince slavnostně ukončena rekonstrukce, která měla za cíl snížit v celém objektu školy spotřebu energie. Město zde nechalo vyměnit okna a zateplit fasádu a některé ploché střechy. Díky dalším stavebním úpravám bude nyní navíc škola zcela bezbariérová.
Úterý, 05. prosinec 2017
aktualita
Po dobu 3 měsíců poběží pilotní provoz rezervačního systému na Odboru vnitra a živnostenský úřad, a to v agendách evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů a registru vozidel.
Úterý, 05. prosinec 2017
aktualita
Dárky fanoušků, které se vybraly na domácím zápase s Přerovem v rámci druhého ročníku Charitativního týdne WSM ligy, předali včera na dětském oddělení havířovské nemocnice zástupci A týmu AZetu Jiří Krisl, Marek Sikora a Jan Maruna. 
Úterý, 05. prosinec 2017
aktualita
Na listopadové výroční schůzi bilancovali svou celoroční činnost členové havířovské základní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu. Také letos se zúčastnili všech pietních aktů na území města od jarních oslav osvobození, přes pietní vzpomínku na zavražděné muže v Životicích, po připomínku vzniku samostatné Československé republiky a Den veteránů.
Pondělí, 04. prosinec 2017
aktualita
V Městské sportovní hale se konal mezinárodní turnaj žen ve futsalu. Vítězkami celého turnaje se staly fotbalistky domácího týmu Gascontrol Havířov. Celou akci zaštítila náměstkyně primátorky Alena Zedníková, která předala vítězkám medaile.
Pondělí, 04. prosinec 2017
aktualita
Pro období adventu si havířovský AZ s partnery klubu připravil program plný soutěží. Fanoušci a příznivci klubu mohou soutěžit o cestu do jedné z evropských destinací, permanentku na další sezónu nebo tablet. Do zvláštní soutěže se mohou zapojit školy a společnost Poda si pak připravila soutěž o nejhezčí vánoční masku. Všechny soutěže směřují k velkému vánočnímu utkání proti Vsetínu, s podtitulem
Pondělí, 04. prosinec 2017
aktualita
Několik tisíc lidí mohlo v sobotu večer sledovat slavnostní rozsvícení vánoční stromu, ohňostroj a koncert slovenské skupiny No Name na náměstí Republiky. Vše zachytil objektiv Josefa Talaše.
Sobota, 02. prosinec 2017
aktualita
Městské kulturní středisko Havířov připravuje pro nadcházející adventní čas tradiční celoměstskou akci VÁNOČNÍ MĚSTEČKO HAVÍŘOV. Období adventu tak mohou Havířované prožívat tradičně na náměstí Republiky každý den od 1. prosince do 22. prosince 2017.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz